Strona głównaOpinieEXIDE - opinie o akumulatorach

EXIDE – opinie o akumulatorach

-

Dobry jakościowo, wytrzymały akumulator o odpowiednich parametrach jest potrzebny w każdym samochodzie, nie tylko w sezonie zimowym. W tym zakresie trudno znaleźć lepszego producenta, niż światowej sławy producent EXIDE – jego akumulatory powszechnie w opiniach wypadają bardzo obiecująco. Wszystko za sprawą stosowania najnowszych możliwych technologii.

Nie każdy wie, ale produkty wychodzące z fabryk EXIDE są wcześniej dokładnie badane i testowane pod kątem zastosowanych technologii w centrach badawczo-rozwojowych. Dzięki temu powstają nowe generacje akumulatorów, dedykowane potrzebom nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie pojazdów. Z tego względu takie rozwiązania, jak Carbon Boost w przypadku tej firmy nikogo już nie dziwią. Pora poznać najlepsze akumulatory tego producenta.

Akumulator EXIDE Premium – opinie

O akumulatorach EXIDE, wg opinii internautów, trudno mówić w jakichś innych kategoriach, niż w kategorii: najlepszy produkt. Akumulator EXIDE Premium ma opinie doskonale zgrane z wyobrażeniami o nich. Zostały stworzone dla samochodów nowoczesnych, ale wyposażonych w konwencjonalne silniki o dużej pojemności. Z tego względu zastosowana technologia w EXIDE Premium Carbon Boost wg opinii doskonale radzi sobie w miejskiej dżungli, wspomagając pracę bogato wyposażonych modeli aut. Jazda w korkach, czy nawet w niskich temperaturach nie stanowi problemu dzięki zwiększonej aż o trzydzieści procent mocy rozruchowej akumulatorów. Z tego względu akumulator EXIDE opinie kierowców będzie miał zawsze po swojej stronie.

Exide Premium 12V 64Ah 640A

Akumulatory EXIDE – opinie posiadaczy samochodów z systemem Start&Stop

Surowe, europejskie normy dotyczące produkcji samochodów wymagają stosowania w nowych autach takich rozwiązań, jak system Start&Stop. Do takich samochodów dedykowane są jednak specjalne, odpowiednio dobrane akumulatory, które będą odpowiednio współgrać z nowoczesną technologią czasowego wygaszania silnika. Akumulatory EXIDE Premium mają opinie tych, które doskonale radzą sobie w tych trudnych dla siebie warunkach. Marka EXIDE już w 2004 roku była gotowa do wprowadzenia na rynek modelu akumulatora spełniającego wszystkie obowiązujące wymogi. IV generacja akumulatorów EXIDE – opinie siłą rzeczy muszą być zachwycające – ich głównym wyróżnikiem jest czterokrotnie zwiększona żywotność w stosunku do poprzednich modeli. Charakterystycznym dla IV generacji jest również moc zwiększona aż o jedną piątą, oraz możliwość przyjęcia ładunku trzy razy większego niż dotychczas. To zaś sprawia, że wszystkie nowe akumulatory EXIDE opinie doskonałych będą miały nie tylko wśród użytkowników, ale i wśród fachowców.

akumulatory exide opinie

Akumulator EXIDE eb740 – opinie o produkcie

Jednym z najchętniej kupowanych modeli firmy jest akumulator EXIDE eb740 – opinie o nim, zamieszczane w Internecie, zaczynają się od pozytywnej oceny… ceny. Koszt zakupu tego akumulatora to około 350 zł. To jeden z powszechniejszych i najczęściej montowanych produktów. Akumulator EXIDE eb740 wg opinii mechaników będzie pasował do większości popularnych marek aut, w tym do BMW, Opel, Volvo, Renault czy Volkswagen. Jego pojemność wynosi 74 Ah, dlatego przeznaczony jest dla samochodów o większych jednostkach.

Exide Excell Eb740

Akumulatory motocyklowe EXIDE – opinie

Oczywiście tak popularny producent, zajmujący się jedną, wąską branżą, ma coś nie tylko dla amatorów czterech kółek. W ofercie firmy można znaleźć również doskonałej jakości akumulatory motocyklowe EXIDE – opinie o nich potwierdzają posiadacze motocykli niezależnie od marki. Wśród popularnych modeli akumulatorów motocyklowych EXIDE, opinie najlepszych mają takie modele, jak EXIDE BIKE AGM YTX14-BS czy EXIDE GEL 12-19 lub EXIDE YTX16-BS. W ich przypadku producent również nie zawodzi, oferując kierowcom tak samo dobre i sprawdzone technologie. Niezależnie od posiadanego modelu, wybierając EXIDE można liczyć na najwyższą jakość oraz na stosunkowo niskie ceny. Doskonałe parametry sprawią zaś, że jazda motocyklem będzie jeszcze większą przyjemnością, niż zawsze.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Opinie o Textar

Textar – opinie o marce

0
Szybkie dobranie tarcz hamulcowych albo klocków nie powinno być problemem, jeżeli wykorzystamy firmę Textar. Opinie o tej marce są przecież bardzo dobre. Producent gwarantuje...
Opinie o Shoei

Shoei – opinie

Opinie o Stabilus

Stabilus — opinie

Opinie o Ulter

Ulter – opinie

Opinie o Speedmax

Speedmax — opinie

Vaico

Vaico – opinie

OSTATNIE POSTY