Strona głównaOpinieEibach - opinie, testy

Eibach – opinie, testy

-

Sportowy duch i niebanalna sylwetka auta to marzenie niejednego kierowcy. Część z nich może urzeczywistnić swoje wyobrażenia o samochodzie idealnym właśnie dzięki częściom od Eibach. Sprężyny Eibach Pro Kit wg opinii internautów to jedne z najczęściej wybieranych elementów sportowego zawieszenia. Co w takim razie wpływa na decyzję klientów o kupnie: wysoka jakość, cena, a może coś jeszcze innego?

Ponad 60 lat doświadczenia w branży, dystrybucja i biura w ponad 80 krajach świata i ponad 400 zatrudnianych pracowników – tak wygląda marka Eibach w liczbach. Trzeba przyznać, że robią wrażenie – podobnie jak same sprężyny Eibach Pro Kit, opinie o których można znaleźć w zasadzie na każdym motoryzacyjnym forum internetowym. Jak jest naprawdę? Czy Eibach ma coś specjalnie dla Twojego auta?

Sprężyny Eibach – opinie internautów

Największa ilość opinii w Internecie należy do sprężyn Eibach. W ofercie znajdziemy kilka rodzajów sprężyn, m. in. standardowe modele, ale też seria Pro-Kit, oraz sportowe sprężyny obniżające Sportline. Producent szczyci się tym, że wypuszczenie nowego produktu czy serii na rynek zawsze poprzedzone jest wieloma dokładnymi testami. Wszystko zaś dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa oraz satysfakcji. W takim razie która seria jest najbardziej godna uwagi konesera sportowej jazdy?

Najlepsze sprężyny Eibach Pro Kit? Opinie

Jedną z pierwszych propozycji,na jakie trafimy na stronie producenta, są sprężyny Eibach Pro Kit – opinie internautów głoszą, że to jedna z najlepszych opcji na rynku. Eibach Pro Kit w opinii kierowców przekonuje obniżeniem zawieszenia o nawet cztery centymetry. Ogromną zaletą serii Eibach Pro Kit w opinii posiadaczy tych elementów jest ich absolutna uniwersalność. Pasują bowiem do wszystkich najmodniejszych i najchętniej tuningowanych modeli samochodów. Dzięki temu nawet spokojne i „codzienne” auto za sprawą jednego elementu zawieszenia może dać zupełnie nowe doznania z jazdy. Seria poddawana była testom w najróżniejszych warunkach. Wśród nich znalazły się też testy dotyczące oryginalnych amortyzatorów – to najlepsze potwierdzenie jakości wystawionych na sprzedaż sprężyn Pro Kit. Opinie klientów w każdym wpisie to potwierdzają.

Eibach Sportline – opinie znawców sportowego stylu

O sprężynach z serii Eibach Sportline opinie w Internecie zostawiają głównie amatorzy prawdziwej, sportowej jazdy. Ów element zawieszenia w tym wypadku gwarantuje obniżenie samochodu o nawet pięć centymetrów, czyli centymetr więcej, niż w przypadku Pro Kit. Dzięki temu sprężyny stanowią nie lada gratkę dla prawdziwych fanów sportowej, sztywnej jazdy. Te konkretne sprężyny Eibach wymagają zastosowania nie seryjnych, oryginalnych amortyzatorów, przypisanych do danego modelu samochodu, tylko krótszych. Testy pokazały, że pokonywanie nawet ciasnych zakrętów na sprężynach Eibach Sportline – również wg opinii – jest bezpieczne dzięki ograniczeniu wychylaniu się nadwozia. Ograniczają również nieprzyjemny efekt „nurkowania” przy awaryjnym, gwałtownym hamowaniu pojazdu.

Eibach – Sportline czy Pro Kit – co wybrać?

Jedno i drugie rozwiązanie jest dedykowane amatorom jazdy w sportowym klimacie. Nie dla każdego jednak będzie to oznaczać identyczne potrzeby. Eibach Pro Kit jest przeznaczony dla spokojniejszych kierowców, którzy chcą jedynie nadać charakteru swojemu samochodowi, i wyróżnić go na tle innych. Z kolei sprężyny Eibach Sportline to propozycja dla sportowców z krwi i kości, którzy marzą o codziennej, sportowej jeździe. To chyba najłatwiejsze rozróżnienie między propozycjami Eibach – Sportline czy Pro Kit. Odpowiedź na pytanie, co wybrać – Eibach Sportline czy Pro Kit – jest bardzo indywidualną kwestią.

Dystanse Eibach – opinie

W opinii klientów dystanse Eibach również zasługują na uwagę. Aluminiowe dystanse Eibach w opinii klientów są nie tylko niezbędnym dodatkiem, ale również po prostu dobrym jakościowo produktem. Wszystkie oferowane dystanse, nadające typowo sportowego charakteru, posiadają stosowne certyfikaty.

POPULARNE

Brembo opinie

Brembo – opinie, testy, czy warto?

0
Wielu zapalonych miłośników motoryzacji przyzna, że jeśli wybierać dobrej jakości hamulce, to jedynie te od marki Brembo. Dzięki charakterystycznym, czerwonym zaciskom są rozpoznawalne dosłownie...
Opony Apollo Opinie

Opony Apollo – opinie

renault kadjar 1.2 tce forum

Renault Kadjar opinie

OSTATNIE POSTY