Strona głównaOpinieUkraińskie opony Premiorri - czy warto? Opinie, cena kusi!

Ukraińskie opony Premiorri – czy warto? Opinie, cena kusi!

-

Zajmijmy się tematem zmiany opon. Bieżący rok, nie ukrywajmy, jest wystarczająco obciążający dla naszych portfeli, nie wliczając w nasze wydatki zmiany opon. Zrozumiałe, że zmotoryzowani uczestnicy ruchu drogowego, już teraz poszukują wśród ofert tej najtańszej i równocześnie bezpiecznej. Miejmy na uwadze, że bezpieczeństwo liczy się przeode wszystkim, dlatego nie powinniśmy na oponach oszczędzać i wybrać takie, które zapewnią nam w pierwszej kolejności bezpieczeństwo na drodze. 

Opony Premiorri, co to za firma? Dlaczego nigdy wcześniej o niej nie słyszałem? – takie pytania pojawiają się w internecie coraz częściej. Opony Premiorri są stosunkowo mało znaną propozycją na rynku opon samochodowych. Przedsiębiorstwo produkuje swoje opony z serii Premiorri dopiero od kilkunastu lat. Przedsiębiorstwo skupia się na produkcji opon ekonomicznych, w cenach bardzo przystępnych jak na warunki panujące na rynku. Na potrzeby tego artykułu przeszukaliśmy fora motoryzacyjne i porównaliśmy opinie dotychczasowych użytkowników. Opony premiorri i opinie na ich temat – z tego artykułu dowiesz się więcej!

Opinia na sklepOpon

Opony Premiorri – kto produkuje? Co to za firma?

Przedsiębiorstwo produkujące opony premiorri, co to za firma? Już wyjaśniamy! Przedsiębiorstwo zarejestrowane jest na wyspach brytyjskich, ale tym kto produkuje opony w zakładach jest Ukraina. Podobnie jak wielu innych producentów zakłady produkcyjne firmy Premiorri znajdują się w kraju o bardziej dogodnych ekonomicznie warunkach. 

Czy opony Premiorri są trwałe? Co to za firma? Kto to produkuje opony Premiorri fizycznie? Za produkcję odpowiada koncern Rosava, który w Ukrainie posiada opinię doświadczonych fabryk ogumienia. Chociaż opony są ukraińskie to premiorri zbiera opinie godne europejskich producentów oraz posiada certyfikaty Unii Europejskiej. Ich najczęściej wymienianą wśród specjalistą zaletą jest stosunek ceny do jakości wykonania. 

Skoro tym kto produkuje opony jest zakład ukraiński to czy następują przerwy w łańcuchach dostaw? Oczywiście, cała sytuacja może budzić niepokój, natomiast strony pośredników sprzedaży opon pokazują pełną dostępność asortymentu Premiorri. Jak dotąd nie słychać żadnych doniesień o przerwach w dostawach ani o problemach z przepustowością ruchu na granicy polsko – ukraińskiej. 

Źródło: Opineo

Opony Premiorri – czy warto? 

Opony ukraińskie Premiorri posiadają liczne opinie na swój temat. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że opony produkowane przez Premiorri celują swoimi produktami w opony z półki ekonomicznej. Opony ekonomiczne stanowią kompromis pomiędzy niechęcią kierowców do wydawania fortuny na nowe koła, a jakością pozwalającą na bezpieczną jazdę. Trzeba pamiętać, że opony ekonomiczne mogą pozwolić sobie na ustępstwa w zakresie ceny opon, dzięki stworzeniu mniej uniwersalnej propozycji – w konsekwencji opony te nie są przeznaczone dla wszystkich. 

Firma Premiorri kieruje swoją ofertę przede wszystkim do uczestników ruchu drogowego, którzy poruszają się autem głównie po mieście. W przypadku częstego użytkowania ekonomicznych opon na dłuższych trasach, gdzie rozwijamy znacznie wyższe prędkości, może powodować szybszą eksploatację ogumienia co zmusi nas do ponownej wymiany opon. Opony Premiorri nadają się przede wszystkim do spokojnej jazdy, poruszania się po mieście oraz okazjonalnych wypadów w góry bądź nad jezioro. Posiadają bieżnik kierunkowy, który ma zapewnić lepszą przyczepność w przypadku styku z mokrymi nawierzchniami. 

Dla osób zainteresowanych ekologią, warto nadmienić, że przedsiębiorstwo jest tym kto produkuje opony z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań ekologicznych. Przy ich produkcji  wykorzystywana jest technologia przyjazna naszej planecie. Przy produkcji ogumienia wykorzystuje się oleje ekologiczne oraz nowy “zieleńszy” gatunek kauczuku. Przy produkcji wykorzystywana jest technologia Silica Heat Optimal, która pozwala na wykorzystanie mieszanki kauczuku krzemionkowego w bieżniku – wpływa to na przyczepność w trakcie deszczu. Opony  ukraińskie Premiorri opinie w tym temacie zbierają bardzo pozytywne, ponieważ zwykle przy produkcji opon ekonomicznych kwestia ekologii schodzi na dalszy plan. Producent rekomenduje ich montaż w samochodach osobowych segmentów A, B  i C.

Opony Premiorri – opinie

Ukraińskie opony o nazwie premiorri – poznajcie opinie na ich temat!

W 2014 roku miały miejsce testy opon letnich dla czasopisma niemieckiego Auto Motor und Sport. Opony Premiorri zebrały pozytywne opinie dla opon w rozmiarze 205/55 R16, zajmując miejsce w pierwszej dziesiątce. Wyprzedziły tym samym takie marki jak Westlake czy Bridgestone, pobijając tym samym liderów produkcji ogumienia na rynku. Gorzej sprawdziły się w kolejnym sezonie, podczas testu wykonanego przez redakcję Auto Bild. W 2015 roku w rozmiarze opon 215/55 R16 zajęły przedostatnie miejsce w testach na opony letnie. 

Mimo tego w artykułach branżowych, opony Premiorri zbierają pozytywne opinie, szczególnie wychwalaną zaletą jest ich cena. W rankingach porównujących je do konkurentów na rynku wypadają nieźle – podkreśla się wytrzymałość opony i niskie zużycie w warunkach miejskich. Portale motoryzacyjne wskazują również na kilka wad. Przede wszystkim opony zdają się nie radzić najlepiej podczas ruszania ze śliskiej nawierzchni. 

Interesującym zabezpieczeniem wprowadzonym przez Premiorri do poruszania się mieście jest technologia Santoflex 6. Zabezpieczenie to łączy się w procesie produkcyjnym ze strukturą opony, tworząc w ten sposób barierę chroniącą przed zbyt szybkim starzeniem się oraz wytrzymałości w sytuacji częstego kontaktu z np. krawężnikiem. 

Opony Premiorri – opinie na forum

Przechodząc do konkretów: ukraińskie opony o nazwie premiorri – poznajcie opinie użytkowników! Opony Premiorri i opinie na ich temat są różne, ale spokojnie postaraliśmy się sprawdzić większość z nich.

W poniższym artykule skupiliśmy się na modelu opony Premiorri Solazo i jakie zbiera opinie wśród użytkowników czterech kółek. Opony Premiorri Solazo to typ opon letnich, z bieżnikiem o konstrukcji kierunkowej (jodełka). Są one kluczową linią produktów od firmy Premiorri. Niestety w porównaniu do opisów na stronach internetowych opony Premiorri Solazo zbierają ambiwalentne opinie wśród użytkowników forów motoryzacyjnych. Użytkownicy opon wskazują na ich głośność – w trakcie eksploatacji wydają niepokojące dzwięki, których użytkownik pojazdu wolałby raczej nie słyszeć. 

Opinie o oponach Premiorri Solazo wskazują, że jest to ogumienie dobrze spisujące się na drogach miejskich, ale gorzej wypadają na autostradach. Wspomniana głośność opon pojawia się głównie przy przekroczeniu 90 km/h. Kierowcy zwracają uwagę na obciążenie auta, które ma wpływ na wydawanie dźwięków przez opony. Im bardziej dociążony przód auta tym użytkownicy zgłaszają niższą hałaśliwość.  Jeżeli jesteście osobami, którym przeszkadzają dźwięki dochodzące spod waszych opon, należy się zastanowić czy okazyjna cena wynagrodzi wam te niedogodności. 

Opony Premiorri Solazo opinie zbierają nadzwyczaj dobre, w przypadku użytkowania ich na suchej nawierzchni. Natomiast mokry asfalt to już inna bajka. Słaba przyczepność opon w trakcie deszczu jest bardzo poważnym zarzutem wobec marki, która zapewnia, że jej opony posiadają zabezpieczenia przed trudnymi warunkami atmosferycznymi na drodze. Opinie w tym temacie nie są jednolite – przyczepność opon w trakcie deszczu może również wynikać z obciążenia auta, ale są to czynniki bardzo zależne od poszczególnych modeli aut i formy ich użytkowania, dlatego ciężko jednoznacznie ocenić jak opony będą się sprawdzać w waszym aucie.  Jeżeli producent chciałby podnieść jakość swoich opon, powinien zacząć od inwestowania w technologie zapewniające lepszą przyczepność – do tej pory nie radzimy driftować na tych oponach. 

Najlepsze recenzje opony zbierają w temacie wytrzymałości. Większość użytkowników poruszających się po mieście nie zgłasza zastrzeżeń do wytrzymałości opon, możliwe że to zasługa zastosowanej w nich technologii Santoflex 6. Niezadowolenie wyrażają najczęściej kierowcy w większości eksploatujący swoje auta na autostradach. Jak mówiliśmy wcześniej, opony ekonomiczne produkowane są głównie z myślą o wykorzystywaniu ich do jazdy po mieście. Niskie notowania wytrzymałości  opony Premiorri  Solazo i opinie negatywne u niektórych użytkowników wynikają często z niewłaściwego dobrania opon do ich przeznaczenia. 

Podsumowując, jeżeli poszukujecie tanich opon, które przeznaczone będą do użytku głównie w przestrzeni miejskiej i do spokojnej jazdy – powinniście rozważyć zakup opony Premiorri, zostawcie nam swoje opinie na ich temat, jeżeli już je posiadacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Opinie o 321 sprzedane

321 sprzedane – opinie

0
Nie zawsze mamy czas na zaangażowany proces sprzedaży naszego starego samochodu. Jednocześnie też nie zawsze chcemy oddawać nasz ukochany, wysłużony pojazd prosto w ręce...
uszczelki ajusa

Ajusa – opinie i testy

Opinie o Rezaw Plast

Rezaw Plast – opinie

OSTATNIE POSTY