Strona głównaOpinieCartechnic - opinie i testy

Cartechnic – opinie i testy

-

Firma Cartechnic powstała w 1995 roku jako marka własna niemieckiego przedsiębiorstwa ATR GmbH. Cartechnic został stworzony po to, aby zapewnić klientom możliwość zakupu dobrej jakości akumulatorów w niskich cenach. O faktycznej wartości i jakości tego elementu samochodu przekonujemy się najczęściej dopiero zimą, w znacznie trudniejszych warunkach pogodowych. Jak w takim razie wypadają akumulatory Cartechnic w opinii Polaków?

Polscy użytkownicy samochodów faktycznie najczęściej patrzą na dwa parametry przy wyborze akumulatora: na jego cenę oraz na zachowanie podczas zimy i niskich temperatur. Okazuje się jednak, że ta firma posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży doskonale poradziła sobie ze stawianym jej zadaniem. Oferowane przez Cartechnic akumulatory opinie mają bardzo dobre również w Polsce.

Akumulatory Cartechnic – opinie użytkowników

To, ile warty jest akumulator Cartechnic, w opinii użytkowników zawsze weryfikuje zima. Szczególnie zimą doceniany są znakomite parametry akumulatorów Cartechnic – opinie kierowców potwierdzają, że ich duże pojemności oraz ilość prądu przekazywana podczas rozruchu wystarcza na uporanie się z odpaleniem nawet w starszych modelach samochodów, w bardzo trudnych warunkach. Jeśli chodzi o Cartechnic, akumulatory mają opinie również tanich, co przy oferowanych parametrach jest czasem aż trudne do uwierzenia. W eksperckich opiniach o akumulatorach Cartechnic najczęściej zaś wspomina się fakt, że produkowane są w tych samych fabrykach, w których niemiecki gigant Johnson Controls produkuje swoje niezawodne części do samochodów. Jako produkty marki własnej, akumulatory Cartechnic w opiniach posiadaczy są warte uwagi, zakupu oraz swojej ceny.

Akumulator Cartechnic 74Ah

Bezobsługowy akumulator Cartechnic 74Ah to jeden z najczęściej wybieranych produktów marki. Sygnowany jest jako akumulator Cartechnic Ultra Power, i jako taki opinie posiada doskonałe. Wersja akumulatora Cartechnic 74Ah ma pojemność 74 Ah i prąd rozruchu wynoszący aż 680 A. Takie parametry pozwalają na poradzenie sobie z rozruchem pojazdu nawet w bardzo ekstremalnych warunkach pogodowych, i bardzo niskich temperaturach. Co więcej, akumulator Cartechnic 74Ah pasuje do większości najpopularniejszych marek pojazdów oraz modeli samochodów. To sprawia, że akumulator Cartechnic Ultra Power ma opinie niezawodnego oraz niezbędnego w każdym serwisie oraz w każdym sklepie z częściami samochodowymi. Według fachowców i ich opinii, akumulator Cartechnic 74Ah jest produktem bardzo często polecanym właśnie ze względu na swoją uniwersalność oraz parametry techniczne.

Żarówki Cartechnic H7 – cena

Według niektórych opinii, na akumulatory Cartechnic zwraca się uwagę również ze względu na ich niewygórowane ceny, w stosunku do konkurencyjnych produktów o zbliżonych parametrach. Jeśli chodzi o tę niemiecka markę, słynie ona nie tylko z niskich cen akumulatorów. Cartechnic produkuje również podstawowe akcesoria samochodowe, jak żarówki halogenowe do świateł mijania oraz świateł drogowych. Jeśli chodzi o żarówki Cartechnic H7, cena ich również jest znacznie korzystniejsza niż w przypadku konkurencyjnych marek. Cena za H7 od Cartechnic to około 25-30 złotych, w zależności od wybranego sklepu.

Nowoczesne technologie Cartechnic – opinie o akumulatorach oraz żarówkach

Dzisiejsi kierowcy zwracają ogromną uwagę na oferowane przez producentów technologie. Cartechnic pod tym względem wypada doskonale – oferowana cena za H7 od Cartechnic czy za akumulator Cartechnic Ultra Power, o opiniach lepszych niż można by przypuszczać, jest bardzo niska. Nie wpływa ona jednak na jakość wykonania czy jakość wykorzystanych do produkcji materiałów. Niewygórowana cena H7 Cartechnic jedynie zachęca do zapoznania się z produktami marki. Sama technologia halogenowych świateł jest powszechnie wykorzystywana w nowoczesnych samochodach. Żarówki H7 można wykorzystać również do świateł przeciwmgłowych czy bardzo nowoczesnych świateł – halogenów dalekosiężnych. Żarówka pasuje do gniazda typu PX26D.

POPULARNE

Opinie o Lauber

Lauber – katalog, opinie i wiele więcej

0
Lauber jest jedną z największych w Europie firm, która zajmuje się produkcją oraz regeneracją części do samochodów. Nowe oraz regenerowane podzespoły to ponad 12...
Sachs opinie

Sachs – opinie

łożyska FAG

FAG – opinie

OSTATNIE POSTY