Strona głównaOpinieSasic - opinie o firmie

Sasic – opinie o firmie

-

Sasic to bardzo znana francuska firma powstała z połączenia różnych przedsiębiorstw. W tym momencie wchodzi w skład grupy produkcyjnej Sevti. Produkuje ona najwyższej jakości komponenty do samochodów przede wszystkim francuskich marek. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty w wersji ISO 90001, 14001 oraz ISO TS 16949. To potwierdzenie ich jakości. Sasic – jakie opinie o niej można znaleźć wśród posiadaczy aut?

Sasic – co to za firma?

Marka Sasic ma w swojej ofercie takie elementy jak: słupki, poduszki, rolki, części mechanizmu układu kierowniczego (opory, listwy, wałki i końcówki), a także elementy zawieszenia, koła pasowe wału korbowego, podnośniki, detale przewodów hamulcowych etc. Produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, z tego powodu ich część jest montowana fabrycznie w samochodach marek takich jak Peugeot, Renault, Citroen itp. oraz wyższej jakości częściach do samochodów innych europejskich marek.

Obecnie w ofercie marki jest ponad 25 000 różnych części samochodowych. To ogromny potencjał. Trzeba jeszcze dodać, że corocznie przybywa nawet 400 nowych pozycji w katalogach Sasic. Co to za firma? Z pewnością taka, która dużo inwestuje nie tylko w rozwój fabryk i powstawanie nowych zakładów produkcyjnych, ale także w zaplecze technologiczne i laboratoria. Dzięki temu części Sasic (opinie to potwierdzają) korzystają z coraz lepszych materiałów. Są one lepiej przystosowane do wymagań stojących obecnie przed motoryzacją.

Sasic czy Febi?

Sasic oraz Febi są dwoma zakładami produkcyjnymi, które mają w ofercie bardzo zbliżony do siebie asortyment. Stąd wielu kierowców staje przed wyborem części Sasic czy Febi – które wybrać? Odpowiedź wcale nie jest prosta. Reprezentują one podobną półkę cenową. Obie marki są również dość popularne, chociaż akurat w Polsce nie cieszą się bardzo rozbudowaną popularnością. Tym, co przemawia jednak za produktami Sasic, jest ich doskonale dopracowana jakość. To właśnie dzięki niej produkty wykonane z gumy nie mają przykrego zapachu, charakterystycznego dla materiałów niskiej jakości.

Wręcz przeciwnie, są pozbawione zapachu, a dzięki temu po prostu świetnie dopasowują się do potrzeb samochodu. Części Sasic opinie swoich użytkowników mają jednoznaczne pozytywne. Na forach motoryzacyjnych bardzo często spotkać się można z poleceniami części zamiennych właśnie tego francuskiego przedsiębiorstwa. Co jeszcze ważniejsze, mechanicy samochodowi, którzy na co dzień spotykają się z tego rodzaju produktami, także rekomendują ten wybór. Po prostu – na części Sasic niemal nie zdarzają się reklamacje, co najlepiej świadczy o tym, jak porządne one są.

Dlaczego wybrać produkty Sasic?

Wszelkie nieprawidłowo działające, szybko psujące się elementy zawieszenia mogą być po prostu wynikiem niewiedzy mechanika i złego sposobu ich zamontowania. W takim przypadku nawet najlepsza część zamienna nie będzie dostatecznie dobra. Części Sasic opinie mają potwierdzone przez dobrych mechaników, umiejących się nimi posługiwać i wiedzących co zrobić, aby cieszyły one przez długi czas.

Marka Sasic swoje opinie zawdzięcza ogromowi wyboru. Dodatkowo, jeżeli tylko na rynku pojawia się nowy model samochodu, z dużą dozą prawdopodobieństwa niedługo później zostanie wprowadzona do niego także część zamienna. Dzięki temu z wysokiej jakości francuskiej technologii może korzystać coraz to większa grupa zadowolonych klientów. Poszerzana o nowe elementy oferta to korzyść. Nie ma jednak co ukrywać, marka Sasic najlepiej radzi sobie z produkcją elementów zawieszenia i wszelkich części wykonywanych z gumy. To przede wszystkim one cieszą się dużym zainteresowaniem.

POPULARNE

Opinie o fiacie stilo

Fiat Stilo – opinie użytkowników

0
Samochody klasy kompaktowej to jedne z najbardziej znanych pozycji od koncernu Fiat. Jedną z takich propozycji był produkowany na początku XXI wieku Fiat Stilo....
Opinie o Shell

Shell – opinie

Aplus – opinie i testy

Opinie o OMVL

OMVL – opinie

Opinie o Tip Topol

Tip Topol – opinie

OSTATNIE POSTY