Strona głównaPoradyKostka ISO - opis kolorów. Schemat, gdzie kupić, kolory

Kostka ISO – opis kolorów. Schemat, gdzie kupić, kolory

-

Nazwa kostka ISO, brzmi tajemniczo, prawda? Okazuje się jednak, że jest to nic innego, jak przejściówka. Przez sporą grupę osób, nazywana jest też adapterem. Jakie jednak jest jej zadanie? Montaż tego urządzenia, daje możliwość wymiany radia w aucie, na dowolnie przez nas wybrane.

W tym artykule dowiecie się między innymi, jak wygląda schemat kostki ISO, kolory kabli? Poruszę w nim też kwestię, która brzmi – kostka ISO, schemat podłączenia radia samochodowego? Jeśli natomiast ciekawi Was kwestia kostka ISO – opis kabli czy też kostka ISO, jak wyjąć piny? Zapraszam do lektury.

Zobacz: Zasilacz Akyga – opinie, testy, firma

Kostka ISO – opis kolorów 

Jeśli zepsuło Wam się właśnie doszczętnie, radio samochodowe, spokojnie. W tym celu niezbędna jednak do wymiany będzie kostka ISO. Opis kabli i zaznajomienie się z tą kwestią, będzie niezbędne do przeprowadzenia tego procesu. 

Schemat kostki ISO, kolory kabli i co dokładnie znaczą, są następujące:

  • kolor pomarańczowy, odpowiedzialny jest za podświetlanie przycisków radia,
  • kolor niebieski, służy do wzmocnienia sygnału anteny w radiu,
  • kolor czarny, odpowiada za masę,
  • kolor żółty, zasila pamięć radia,
  • kolor czerwony, odpowiada za zasilanie stacyjki.

Niewątpliwie, przydatna jest również wiedza z zakresu: kostka ISO, jak wyjąć piny? Proces ten, przeprowadzony musi być przy użyciu bardzo malutkiego śrubokręta. Polecany jest ten o wymiarze 0,1 mm x 2 cm. Piny posiadają specjalne wycięcia, gdzie można operować śrubokrętem.

Jaka jest odpowiedź na pytanie: kostka ISO, schemat podłączenia radia samochodowego? Wystarczy znać opis kolorów. Jeśli natomiast chcecie wyciągnąć stare kable, musicie pociągnąć za nie delikatnie przy pomocy drucika lub płaskiego wkrętaka.

Zobacz: Jak zrobić dobre nagłośnienie w samochodzie?

Kostka ISO – gdzie kupić? 

I o to nastał, ten dzień. Macie już niemal wszystkie niezbędne do zamontowania nowego radia w aucie, elementy. Okazuje się jednak, że zapomnieliście jednak o części, którą jest kostka ISO, gdzie kupić zatem? Odpowiedź jest prosta. Poszukiwania powinniście rozpocząć najzwyczajniej w świecie. To bowiem najpewniejsze miejsce, w którym jest kostka ISO, gdzie kupić ją można.

Podstawowa wiedza z zakresu oznaczenia kolorów kabli, pomoże Wam w kwestii, która brzmi: kostka ISO, schemat podłączenia radia samochodowego. Szczegółowy ich opis, znajdziecie w powyższym akapicie.

Schemat podłączenia kostka ISO 

Schemat podłączenia kostka ISO i opis kolorów, jest niezbędny, aby wykonać to w sposób prawidłowy. Dla przypomnienia dodam, że schemat kostki ISO i kolory kabli, co oznaczają, możecie znaleźć dwa akapity wyżej. 

Kostka ISO Pioneer schemat 

Wiele osób, montując radio w aucie, decyduje się na zakup produktu – kostka ISO Pioneer. Schemat, jak podłączyć ją prawidłowo, pozwoli na szybkie rozwiązanie problemu ciszy w samochodzie. Wracając jednak do tematu produktu, którym jest kostka ISO Pioneer, schemat jest bowiem taki sam, w jak innych tego typu przedmiotach. Firma Pioneer jest w tej kwestii jedną z chętniej wybieranych. 

Tej marki kostka ISO i opis kabli, będzie więc identyczny, jak we wszystkich tego typu produktach. Nie powinniście się martwić zatem o to, że mając produkt Pioneer kostka ISO i jak wyjąc piny, będzie przebiegać inaczej.

Kostka ISO do chińskiego radia 

Na wielu forach internetowych, często można spotkać wątek, który brzmi – jaka kostka ISO do chińskiego radia. Częstą odpowiedzią, są te, od firmy Pioneer. Jaka jeszcze kostka ISO do chińskiego radia jest często wskazywana? Użytkownicy, rekomendują przejściówkę 2 Din. Schemat podłączenia kostka ISO, opis kolorów jest w tej kwestii, taki sam jak przy innych tego typu produktach.

Okazuje się, że kostka ISO chociaż mała, ma wielką moc. Przy jej pomocy, możemy na nowo cieszyć się dźwiękami, w naszych nowych radiach samochodowych. Myślę, że zgodzicie się ze mną gdy powiem, jak przyjemna jest droga, gdy można sobie pośpiewać. Albo na przykład, podczas stania w korkach w mieście. Warto też docenić, jak niska jest cena za ten magiczny przedmiot. Podłączenie poszczególnych kabli zaś, proste jak przysłowiowy drut.

POPULARNE

kolizja

Oświadczenie sprawcy kolizji – wzór

0
Gorszy dzień w pracy, chwila nieuwagi lub zmienne warunki na drodze. Tyle wystarczy, żeby doprowadzić do kolizji drogowej. Nie zawsze przyczyną stłuczek jest brawurowa...
Świece żarowe

Kontrolka świec żarowych

pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc na drodze

OSTATNIE POSTY