Strona głównaNowościTargi motoryzacyjne 2019 - kalendarz

Targi motoryzacyjne 2019 – kalendarz

-

Targi motoryzacyjne z pewnością zainteresują każdego prawdziwego mężczyznę, dlatego cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. W Polsce oraz w całej Europie jest naprawdę sporo ciekawych imprez motoryzacyjnych na których warto być. Na targach możemy zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne w samochodach oraz ich premiery. Nie można również zapomnieć o hostessach, które równie mocno przyciągają wzrok co piękne samochody. Jakie są zatem największe imprezy i targi motoryzacyjne w Polsce oraz w Europie? Przedstawiamy Państwu kalendarz najważniejszych wydarzeń na rok 2019.

Warsaw Motor Show – 25-27 października 2019

Targi te cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród polaków, ponieważ znajdziemy tutaj wystawców oraz zwiedzających z różnych zakątków świata. Ciekawostką jest to, że na targi zapraszane co roku są naprawdę wielkie nazwiska ze świata motoryzacji. W roku 2019 zobaczyć będziemy mogli między innymi Richard Hammond, który był między innymi współtwórcą popularnego brytyjskiego programu motoryzacyjnego Top Gear.

Targi motoryzacyjne w Genewie

Największe targi motoryzacyjne w Europie. Te targi niestety mamy już za sobą. Geneva International Motor Show to trwające, aż 10 dni targi. To właśnie tam możemy zobaczyć najnowsze premiery. W 2019 mogliśmy zauważyć naprawdę dużo niespodzianek. Jeśli jesteś fanem szybkich samochodów to z pewnością znalazłbyś tam interesujące Cię modele. 2019 rok to między innymi prezentacja takich samochodów jak Toyota GR Supra, czy koncepcyjny model samochodu Renault EZ Ultim. Jak co roku możemy również poznać tam zwycięzcę europejskiego konkursu na Samochód Roku.

Targi motoryzacyjne Gdańsk 2019 – 12-13 października

Jeśli jesteś fanem motoryzacji to zarezerwuj sobie w październiku 4 dni wolnego, bo czekają Cię nie tylko Warszawskie targi –  Warsaw Motor Show, ale także 3TM. Są to skromne targi motoryzacyjne, na które przyjeżdża 40 wystawców. Mimo małej ilości wystawców są to największe targi motoryzacyjne w północnej Polsce. Zjeżdżają się tam nie tylko ludzie z Trójmiasta, ale także z całej Polski. Rocznie odwiedzane przez ponad 12 tysięcy osób. Targi co roku odbywają się w budynku amberexpo.

Targi motoryzacyjne Katowice 2019 – 8-9 czerwca

8-9 czerwca będziemy mieli okazję zobaczyć na powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych ponad 140 marek z branży motoryzacyjnej. ProfilAuto Show z całą pewnością z roku na roku zwiększa swoją świadomość wśród fanów motoryzacji, a więc z pewnością jeśli usłyszałeś o nich pierwszy raz to usłyszysz o nich jeszcze nie raz.

Targi motoryzacyjne 2019 kalendarz

Poniżej przedstawiliśmy Wam topowe wydarzenia z świata motoryzacji. Z całą pewnością warto je dodać do swojego kalendarza.

targi motoryzacyjne kalendarz

Jak widać w świecie motoryzacji cały czas coś się dzieje. Wydarzeń jest naprawdę sporo, więc taki kalendarz z pewnością ułatwi orientacje w motoryzacyjnych targach i wydarzeniach. A Ty na jakie targi wybierasz się w tym roku? A może znasz inne ciekawe wydarzenia ze świata motoryzacji? Koniecznie podziel się tym w komentarzu.


POPULARNE

auta na minuty

Auto na minuty – carsharing w Polsce

0
Usługi abonamentowe oraz najmu w różnych formach wchodzą coraz śmielej w nasze życie. Coraz częściej zamiast kupować coś na własność decydujemy się na pewne...
uber jak zacząć

Uber – jak zacząć?

OSTATNIE POSTY