Strona głównaOpinieWAGAS opinie: sprawdzamy ofertę czołowego dostawcy produktów ubezpieczeniowych

WAGAS opinie: sprawdzamy ofertę czołowego dostawcy produktów ubezpieczeniowych

-

WAGAS to jedna z najlepiej ocenianych firm rynku finansowego w Polsce. Warto bliżej przyjrzeć się ofercie tej marki, która jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą.

W ofercie WAGAS znajdziemy szereg produktów z kategorii ubezpieczeń majątkowych, w szczególności dla motoryzacji. Co decyduje o bardzo pozytywnych opiniach o WAGAS? Jak wygląda proces likwidacji szkody? Czym firma wyróżnia się na tle konkurencji? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

WAGAS – co warto wiedzieć o tej firmie?

WAGAS to marka obecna na polskim rynku od 2003 roku. Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, obsługi klienta i likwidacji szkód, prowadzi również szkolenia sprzedażowe m.in. dla agentów.

Fundamentem działalności WAGAS jest administrowanie oferowanymi programami ubezpieczeniowymi w taki sposób, aby klient końcowy zawsze wynosił pozytywne doświadczenie z procesu likwidacji szkody, uzyskując niezbędną pomoc i czując satysfakcję z zaproponowanego mu rozwiązania.

WAGAS oferuje ubezpieczenia dopasowane do realiów polskiego rynku, które z jednej strony zapewniają skuteczną ochronę interesów ubezpieczonego, a z drugiej są przystępne cenowo. W opiniach o ubezpieczeniach WAGAS bardzo często można się spotkać ze stwierdzeniem, że spółka oferuje produkty o doskonałym stosunku ceny do zakresu ochrony.

To sprawia, że na oferowanie ubezpieczeń WAGAS decyduje się coraz więcej agentów, a także partnerów handlowych, jak chociażby sklepy z elektroniką użytkową i AGD. W tym gronie znajdują się również renomowane instytucje ubezpieczeniowe i finansowe zajmujące się finansowaniem zakupu pojazdów, maszyn czy wyposażenia biur.

Ubezpieczenia GAP WAGAS: świetne opinie są efektem bardzo dobrych warunków ubezpieczenia

Pozytywne opinie o WAGAS pochodzą nie tylko ze strony klientów końcowych, ale także od partnerów, z którymi firma współpracuje od lat. Podstawowym produktem ubezpieczeniowym w ofercie spółki jest GAP sprzedawany w salonach motoryzacyjnych wielu marek.

WAGAS jest czołowym dostawcą ubezpieczenia chroniącego przed spadkiem wartości pojazdu w okresie nawet do pięciu lat. GAP pozwala pokryć różnicę pomiędzy wartością początkową auta a jego wartością rynkową w momencie zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży.

Dzięki ubezpieczeniu GAP WAGAS właściciel pojazdu nie ponosi wysokiego ryzyka finansowego, które byłoby konsekwencją otrzymania dużo niższego odszkodowania wynikającego z różnicy między oszacowaną wartością pojazdu, a kwotą jego zakupu.

Pozytywne opinie o GAP WAGAS potwierdzają, że jest to produkt spełniający swoją rolę, gwarantujący utrzymanie pierwotnej wartości pojazdu, zapewniający bezpieczeństwo spłaty pozostałej części zobowiązania w przypadku leasingu/kredytu, a także umożliwiający zakup kolejnego pojazdu o tej samej wartości w momencie orzeczenia szkody całkowitej/utraty np. samochodu osobowego.

Ubezpieczenie GAP WAGAS można wykupić w okresie do 180 dni od daty zakupu pojazdu lub w ciągu 30 dni od momentu wznowienia polisy AC. Jest to produkt dostępny zarówno dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie kosztów napraw WAGAS – gwarancja świętego spokoju dla użytkownika pojazdu

Ubezpieczenia WAGAS to także produkty, które chronią przed kosztownymi konsekwencjami awarii pojazdu. Taki komfort zapewnia ubezpieczenie kosztów naprawy (UKN), skierowane zarówno do nabywców fabrycznie nowych, jak i używanych samochodów.

UKN to ochrona na wypadek wystąpienia awarii mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej pojazdu, gwarantująca profesjonalną naprawę elementów objętych ubezpieczeniem bez dodatkowych kosztów. Zapewnia to zupełnie bezstresową eksploatację pojazdu również po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji producenta.

Ubezpieczenie WAGAS może obejmować takie newralgiczne elementy pojazdu, jak układ napędowy, silnik, skrzynia biegów, klimatyzacja czy układ hamulcowy.

Ubezpieczenie kosztów napraw to produkt rekomendowany szczególnie właścicielom komisów samochodowych oraz dealerom, którzy mogą go zaproponować nabywcom pojazdów i tym samym zwiększyć atrakcyjność oferty sprzedaży pojazdu.

Ubezpieczenie RTV/AGD/IT WAGAS: atrakcyjny produkt dla klientów, dodatkowy atut dla sprzedawców

Zapoznając się z ofertą spółki natknęliśmy się na wiele pozytywny opinii o ubezpieczeniu RTV/AGD/IT WAGAS. Jest to bardzo interesujący produkt, który chroni przed wysokimi kosztami napraw sprzętów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej w przypadku awarii czy nieumyślnego uszkodzenia.

WAGAS oferuje kilka wariantów ubezpieczenia RTV/AGD/IT, które jest świadczone w formie uzupełnienia oferty producenta, chroniąc od skutków awarii, uszkodzenia urządzenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zapewniając pokrycie kosztów naprawy lub wymiany sprzętu na nowy.

Zapoznając się z opiniami o ubezpieczeniach RTV/AGD/IT WAGAS widać wyraźnie, że jest to poszukiwany i bardzo dobrze oceniany produkt, który realnie chroni nabywców sprzętu przed bardzo wysokimi kosztami usuwania awarii lub zakupu nowego urządzenia, jak również ułatwia szybkie uzyskanie pomocy serwisowej.

System ochrony mebli WAGAS – podstawowy produkt ubezpieczeniowy dla salonów meblowych

W ofercie ubezpieczeniowej WAGAS posiada również ubezpieczenie skierowane do producentów i salonów meblowych oraz producentów materacy. System Ochrony Mebli (SOM) to produkt ubezpieczeniowy, który działa w momencie wystąpienia przypadkowych i strukturalnych szkód powstałych w trakcie użytkowania mebla. Ubezpieczenie SOM pokrywa koszty związane z zakupem części, materiałów i robocizny lub umożliwia wymianę mebla na nowy aż do maksymalnej sumy ubezpieczenia, czyli do wartości zakupu produktu.

System Ochrony Mebli WAGAS to ubezpieczenie, dzięki któremu salony meblowe mogą  uatrakcyjnić swoją ofertę i zaproponować klientom dłuższą ochronę mebli również po wygaśnięciu gwarancji producenta.

Pozytywne opinie o likwidacji szkody w WAGAS

W pozytywnych opiniach o ubezpieczeniach WAGAS bardzo często pojawia się wątek sprawnej likwidacji szkód. WAGAS stawia na dobre relacje z klientami i nie jest to tylko slogan. Wiele form kontaktu i zgłaszania szkody (mail, telefon, list, formularz kontaktowy online), przydzielenie dedykowanego pracownika do obsługi zgłoszenia, krótkie terminy udzielania odpowiedzi, pełna transparentność procesu likwidacji – to zalety, które wielu klientów akcentuje w swoich opiniach o ubezpieczeniach WAGAS.

Z pełną ofertą produktów ubezpieczeniowych WAGAS, w tym GAP, ubezpieczenia kosztów napraw, ubezpieczenia sprzętu RTV/AGD/IT i systemów ochrony mebli, można się zapoznać na stronie internetowej https://wagas.pl/.

Materiał promocyjny.

POPULARNE

WAECO

WAECO – opinie

0
Weryfikacja układu chłodzenia w samochodzie to jedna z ważniejszych kwestii, a na pewno bardzo ważnym czynnikiem w tym kontekście będzie marka Wahler. Termostat Opinie...
Opinie o Shoei

Shoei – opinie

Tomasetto

Tomasetto – co to takiego?

Opinie o Stako

Stako — opinie

OSTATNIE POSTY