Strona głównaOpinieRonal - opinie o marce

Ronal – opinie o marce

-

Felgi dodają samochodowi charakteru, dlatego dla osób ceniących sobie motoryzację ich zakup jest tak istotny. Jedną z wielu firm, które je oferują jest Ronal. Felgi Ronal opinie w internecie, wśród miłośników motoryzacji mają bardzo rozbudowane. Tak naprawdę ten producent jest jednym z najbardziej popularnych. Klienci cenią je ze względu na cenę, która jest dużo niższa niż jakość oferowanych felg.

Marka Ronal – historia

Ronal AG to producent felg do samochodów osobowych z siedzibą w Härkingen w Szwajcarii. Pracę w niej znalazło 8000 osób. Firma działa zarówno na rynku OEM , jak i na rynku wtórnym samochodów i pojazdów użytkowych. Można je więc znaleźć także zamontowane fabrycznie wśród wyrobów wielu producentów aut.

Firma Ronal AG ma sieć aż trzynastu zakładów produkcyjnych felg, dwie fabryki do produkcji narzędzi na własne potrzeby, centrum logistyczne i własne punkty sprzedaży w jedenastu krajach. Firma produkuje około 21 milionów felg rocznie. Posiada także marki własne, takie jak: Ronal, Speedline Corse i Speedline Truck. W Härkingen znajduje się zarówno główna siedziba, jak i własne centrum badawczo-rozwojowe firmy Ronal. Forum na temat marki jest pełne ciekawostek o jej rozwoju. Imponujące podbicie rynku to cecha charakterystyczna Ronal.

Felgi Ronal – opinie użytkowników

W przypadku felg Ronal, opinie osób z nich korzystających zwracają uwagę na doskonałą jakość tych produktów. Niewątpliwie są to wyroby z wysokiej półki. Cenny jest szczególnie własny park technologiczny przedsiębiorstwa, za sprawą którego felgi są ciągle udoskonalane. To nie tylko dobry wygląd kół samochodowych, ale także ich świetne dostosowanie do zmieniających się potrzeb motoryzacji. Firma ma własne zakłady wytwarzające narzędzia niezbędne do produkcji felg. To najlepsza rekomendacja, jak bardzo felgi Ronal, opinia ta nie jest odosobniona, są dopracowane.

Marka Ronal ma własną stronę, na której znaleźć można konfigurator. Dzięki niemu bez trudu dopasujesz właściwe felgi do swojego samochodu. Efektem będzie stuprocentowe zadowolenie. Dobrze jest wybierać produkty uznanych marek, takich jak Ronal. Felgi, opinie są pod tym względem zgodne, kupujesz raz i masz gwarantowaną jakość na wiele lat.

Opinie Ronal – Wałbrzych

Jeden z zakładów szwajcarskiej marki znalazł się także na terenie Polski, dokładnie w Wałbrzychu. Zatrudnionych jest w nim ponad 500 pracowników. Zakład istnieje od 1996 roku. Na jego terenie wykorzystuje się technologię odlewu niskociśnieniowego oraz Multi Color Rim. Opinie o Ronal Wałbrzych wskazują, że jest to nowoczesny zakład produkcyjny. Chociaż praca w nim jest niewątpliwie trudna z uwagi na konieczność radzenia sobie w niesprzyjających warunkach (przede wszystkim wysoka temperatura z uwagi na piece odlewnicze) to jednak sama firma jest prowadzona w nowoczesny sposób. To jeden z największych pracodawców w regionie.

Marka Ronal wykorzystuje różnorodne technologie. Dzięki nim koła są lżejsze. Poza tym korzysta z wielu procesów do wykańczania powierzchni, takich jak wielokolorowe obręcze (MCR), tampondruk, laser, a także cięcie diamentowe i polerowanie. Ronal felgi opinie ma bardzo pozytywne. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie swoich produktów, ta marka jest chętnie wybierana przez prawdziwych miłośników motoryzacji, którzy chcą uatrakcyjnić swój samochód i sprawić, że nabierze on charakteru. Opinie o Ronalu w Wałbrzychu są jak najbardziej pozytywne.

Felgi Ronal są odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Materiał, z jakiego są tworzone jest dobrze dopasowany do potrzeb wielu samochodów, także sportowych.

POPULARNE

Kercher K5

Karcher K5 – opinie o poszczególnych modelach

0
Myjka ciśnieniowa to duża wygoda, szczególnie dla właścicieli dużych domów, którzy nie mają czasu na staranne dbanie o nie. W takiej sytuacji z pewnością...
Vaico

Vaico – opinie

OSTATNIE POSTY