Strona głównaOpinieMaxton Design – opinie i oferta

Maxton Design – opinie i oferta

-

Miłośnicy motoryzacji dbają o swoje samochody co najmniej w tym samym stopniu, co o samego siebie. Nie dziwi więc, że zewnętrznych elementów tuningowych szukają jedynie u najlepszych producentów. To gwarancja jakości i osiągnięcia pożądanego efektu. Maxton Design, jako firma działająca na tym polu już od 2006 roku, wpisuje się w ten nurt doskonale. Czas poznać prawdę – jakie o Maxton Design opinie mają klienci?

Posiadacze sportowych samochodów to bardzo wymagający klienci. Nie idą na kompromisy i nie uznają półśrodków – jeśli zamawiają dokładki do swojego auta, chcą jak najlepszego produktu. Według ich opinii Maxton Design zawsze im to zapewnia, niezależnie od zamówienia.

Maxton Design – opinie o jakości produktów

Dokładki Maxton Design zasługują na zainteresowanie przede wszystkim właśnie ze względu na jakość oferowanych produktów. Niezależnie od wybranego elementu jakość zastosowanych materiałów jest niezmiennie najwyższa. Klienci wskazują w komentarzach i opiniach zawsze na doskonałe dopasowanie zamawianych elementów do każdego modelu samochodu. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie dokładki Maxton Design produkowane są w kilku etapach. Pierwszym z nich jest wykonanie trójwymiarowego skanu samochodu, dla którego przygotowywane są elementu tuningowe. Projekty splitterów tworzone są komputerowo, a następnie wytwarzane za pomocą frezarek CNC. W opiniach o Maxton Design klienci wspominają nieraz o dość długim czasie oczekiwania na zamówione elementy. Czas realizacji przestaje dziwić, kiedy poznaje się prawdę: w Maxton Design cała produkcja odbywa się wyłącznie w Polsce, a wszystkie wytwarzane splittery, dla osiągnięcia najwyższej jakości i satysfakcji klienta – wykańczane są manualnie.

Oferta Maxton Design – opinie

Maxton Design jest znaną w całej Europie marką, a jej oferta jest stale dopracowywana i poszerzana o kolejne produkty. Sama oferta jest naprawdę szeroka i daje ogromne możliwości dopasowania jej do swoich indywidualnych potrzeb. W katalogu na stronie www.maxtondesign.pl obecnie znajduje się ponad 3 000 produktów udostępnianych w trzech odmiennych wariantach. To w sumie daje nam do wyboru ponad 9 000 produktów, w tym dokładki Maxton Design do BMW. W niedalekiej przyszłości proces produkcji ma zostać usprawniony, a w ofercie mają pojawić się kolejne nowości. Tym razem  Maxton Design stawia na splittery wykonane z karbonu. O jakości i oryginalności wysyłanych do klientów produktów jest ich doskonałe spasowanie, ale i dokładna instrukcja montażu. Dzięki temu cały proces jest niezwykle ekscytujący dla posiadacza sportowego samochodu. Firma produkuje elementy dające samochodom drugą, lepszą osobowość i charakter.

Maxton Design i BMW

Chociaż wśród najczęściej zamawiających części znajdują się splittery do Audi czy Seata, również wszelkie modele BMW otrzymują odświeżony, ulepszony wygląd dzięki dokładkom Maxton Design. Posiadacze marki BMW w Maxton Design znajdą szereg dodatków, takich jak owiewki, spojlery, brewki, tłumiki, sportowe końcówki wydechu czy ramki świateł. To doskonałej jakości dodatki, dzięki którym można w dobrym guście wyróżnić się spośród innych, pokazać swój charakter oraz wyrazić swoją miłość do samochodów. Szybkich. I perfekcyjnie wyglądających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

Opel Meriva – opinie, awarie i problemy

0
Opel Meriva to minivan klasy aut miejskich, który produkowany jest przez niemiecki koncern od 2002 roku. Pierwsza edycja cieszyła się uznaniem użytkowników i umiarkowanymi...
WAECO

WAECO – opinie

łożyska FAG

FAG – opinie

Opinie o Textar

Textar – opinie o marce

Opinie o Metzeler

Metzeler – opinie

OSTATNIE POSTY