Strona głównaZakupProducent opon Zeetex – opinie i testy

Producent opon Zeetex – opinie i testy

-

Dobrej jakości opony zimowe to  nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i komfortu z jazdy, ale i czynnik wpływający na osiąganie lepszych parametrów w trakcie prowadzenia pojazdu. Mimo wszystko na rynku pojawia się szeroka oferta opon, które pochodzą od różnych producentów, dlatego wybór odpowiedniej opony do samochodu nie jest łatwym zadaniem. Spośród wielu producentów warto zwrócić uwagę na markę Zeetex. W dalszej części wpisu weźmiemy pod lupę tego producenta i sprawdzimy, jakiego pochodzenia jest ta marka, jakie posiada opinie, i przetestujemy najpopularniejsze modele opon Zeetex.

Opinie o oponach zimowych marki Zeetex

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o oponach zimowych, letnich i całorocznych marki Zeetex? Przede wszystkim Zeetex to pochodząca ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji opon do pojazdów osobowych , ciężarowych i motocykli. Zeetex powstało w 2002 roku, i pomimo krótkiego stażu w błyskawicznym tempie wypracowała mocną pozycję na rynku oponiarskim. Marka Zeetex sukces ten zawdzięcza dzięki temu, że posiada ona olbrzymią ofertę wysokiej jakości opon, które wchodzą w skład klasy ekonomicznej i są dostępne w przystępnej cenie. Dodatkowo dzięki wdrożonym innowacyjnym rozwiązaniom logistycznym i dystrybucyjnym Zeetex dostarcza swoje produkty do prawie 100 krajów.  Opony zimowe i letnie Zeetex charakteryzują się tym, że spełniają one wszelkie normy i są stale poddawane wymagającym testom jakości, w ten sposób powstają produkty, przyjazne środowisku i przyczyniające się do mniejszego spalania paliwa. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o najpopularniejszych oponach tej marki.

Zeetex WH1000

Model Zeetex WH1000 to nowoczesna opona zimowa, która zyskuje na coraz to większej popularności. Przede wszystkim Zeetex WH1000 charakteryzuje się tym, że posiada ona zygzakowaty bieżnik, który skutecznie odprowadza wodę i błoto spod opony, tym samym cała konstrukcja opony przyczynia się do krótszej drogi hamowania. Do produkcji opony Zeetex WH1000 wykorzystano innowacyjną mieszankę, która nie tylko zwiększa wytrzymałość opony, ale i również redukuje hałas, dlatego w sieci bardzo często opona Zeetex WH1000 pojawia się w różnych rankingach i testach jakości zyskując pozytywne opinie.

Zeetex HP2000 VFM

Co mówią opinie o oponach Zeetex HP2000 VFM? Przede wszystkim HP2000 VFM to opona, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, dla których najważniejsza jest dynamiczna jazda. Zeetex HP2000 VFM posiada wzmocnioną konstrukcję, która zwiększa wytrzymałość na pojawiające się obciążenia na drodze. Dodatkowo model ten został wyposażony w asymetryczny bieżnik, który efektywnie redukuje pojawiające się zjawisko „Aquaplaningu”.

Zeetex ZT1000

W poszukiwaniu letnich opon, warto zwrócić uwagę na model Zeetex ZT1000. Opona ZT1000 to model, który charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortem z jazdy. Model opony ZT1000 jest przeznaczony dla pojazdów osobowych. Zeetex ZT1000 wchodzi w skład produktów ekonomicznych, a to wszystko dzięki użyciu mieszanki z dodatkiem krzemionki, która wpływa na elastyczność oraz wytrzymałość opony.  Ze względu na przeprowadzane wymagające testy jakości opona ZT1000 gwarantuje kierowcom dynamiczną i bezpieczną jazdę.

Zeetex WP1000

Kolejna wartą uwagi oponą zimową jest model Zeetex WP1000, która zyskuje wiele pozytywnych opinii w sieci. Opona WP1000 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i co ważne, jest dostępna w przystępnej cenie. Dodatkowo posiada ona wiele innowacyjnych rozwiązań, zaczynając od kierunkowego bieżnika, który efektywnie radzi sobie na mokrej i suchej nawierzchni oraz to, że posiada system lameli 3D, który zapewnia wysoki poziom przyczepności.

Zeetex HP102

Jeżeli poszukujesz niezawodnej opony całorocznej, to warto zwrócić uwagę na model Zeetex HP102. Przede wszystkim opona HP102 to propozycja dla kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort z jazdy. Ciekawym rozwiązaniem, które zastosowano w oponie Zeetex HP102 jest to, że wdrożono szerokie kanały, które efektywnie odprowadzają wodę oraz błoto spod opony, tym samym zwiększając przyczepność do nawierzchni w trakcie przyspieszania. W sieci pojawia się wiele pozytywnych opinii o HP102, które odnoszą się do wytrzymałości i osiągania lepszych parametrów z jazdy.

Zeetex Ice-Plus S200

Model Ice-Plus S200 to opona zimowa, która bardzo często wysoko plasuje się w różnych rankingach i zestawieniach, które są prowadzone przez niezależne grupy motoryzacyjne. Cechą charakterystyczną Zeetex Ice-Plus S200 jest to, że posiada bieżnik kierunkowy, który efektywnie odprowadza wodę oraz błoto spod opony. Dodatkowo Zeetex Ice-Plus S200 gwarantuje wysoką przyczepność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy, bez względu na panujące warunki na nawierzchni.

POPULARNE

Czy warto kupić Chrysler Sebring?

0
Chrysler Sebring to samochód zza wielkiej wody. Produkowany od 2001 roku samochód amerykańskiego koncernu Chrysler do dnia dzisiejszego budzi zainteresowanie na rynku samochodów używanych....

Jak sprzedać samochód?

OSTATNIE POSTY