Strona głównaOpinieAsmet – opinie

Asmet – opinie

-

W branży produkującej elementy układów wydechowych, w tym tłumików, to właśnie grupa Asmet wysforowała się na początek stawki, stając się jej prawdziwym liderem. Firma obecna jest na rynku od 1989 roku, i od tego czasu została jedną z częściej i chętniej polecanych przez mechaników firm.

Nie bez znaczenia jest także szeroka oferta firmy – w katalogu dostępnych produktów można obecnie znaleźć sporo ponad 1300 produktów. Wśród oferty grupy Asmet, można znaleźć tłumiki o doskonałych opiniach oraz inne elementy, dopasowane do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Co jednak sprawia, że to właśnie o marce Asmet opinie są tak pozytywne? Dlaczego warto do swojego samochodu wybrać ich tłumiki?

Tłumiki Asmet – co je wyróżnia na tle konkurencji?

Nietrudno domyślić się, że najmocniejszą stroną firmy i tym, co głównie kształtuje opinie o Amset, jest doświadczenie. Istniejąc na rynku od ponad 30 lat doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać proces produkcyjny części samochodowych w nowoczesnym wydaniu. Dzięki dynamicznemu rozwojowi faktycznie tłumiki Asmet opinie mogą mieć znakomite. Produkowane są zawsze z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na ich żywotność oraz właściwości. Z kolei szerokość asortymentu sprawia, że firma jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nie tylko wielu warsztatów samochodowych, ale i klientów detalicznych. Co więcej, podczas produkcji tłumików, w Asmet opinie wyrażane są także podczas surowych i częstych kontroli, wykonywanych zawsze przez ekspertów. W ten sposób ostateczny odbiorca zawsze otrzymuje towar sprawdzony i pewny. Wysoka jakość wykonania, doskonałe materiały, z jakich są produkowane elementy do samochodów osobowych i dostawczych, a także trwałość – to właśnie cechuje Asmet, a opinie klientów i mechaników jedynie to potwierdzają.

Asmet – opinie o tłumikach i innych produktach

Asmet, poza tłumikami, które wg opinii są znakomitej jakości, produkuje również rury wydechowe, inne podzespoły tych układów oraz całe zestawy montażowe. Oczywiście, mające znakomite opinie wśród fachowców tłumiki Asmet można dostać we wszystkich wariantach. Katalog producenta obejmuje zarówno tłumiki przednie, środkowe, jak i końcowe. W ofercie Asmet, zgodnie z opiniami o firmie, zamieszczonymi na stronach internetowych sklepów z częściami samochodowymi, można znaleźć również inne części zamienne – także w imponującej ilości. Producenta charakteryzuje również niewygórowana cena za oferowane produkty, co dla wielu posiadaczy samochodów jest dostatecznym powodem, aby mieć o Asmet opinie bardzo pozytywne.

Opinie o Asmet i homologacji jego produktów

Aby części zamienne mogły być dopuszczone do obrotu, muszą mieć odpowiednią homologację, czyli zapewnienie o bezpieczeństwie korzystania z niego, oraz spełnianiu przez niego niezbędnych norm, w tym norm odnoszących się do poziomu emitowanego hałasu. Chociaż marka jest polska, wszystkie testy swoich produktów, w tym tłumików, Asmet wg opinii ekspertów wykonuje w niemieckich laboratoriach TUV Automotive. To cenna wiadomość, ponieważ to konkretne miejsce słynie z bardzo surowych ocen oraz testów. Gdy części mają już możliwość pojawienia się na rynku, ich homologację wydają takie europejskie organy, jak Instytut Motoryzacyjny KBA, zlokalizowany również w Niemczech. Każdy klient ma możliwość zweryfikowania tych danych i sprawdzenia numerów homologacji. Każda część dopuszczona do ruchu ma numer homologacji wybity trwale w materiale. Wysoką jakość produktów, potwierdzona wciąż na nowo opiniami o Asmet, gwarantuje park nowoczesnych maszyn. Firma gwarantuje, że są specjalnie przystosowane właśnie do tworzenia tych konkretnych elementów. Jednocześnie ulepszeniom poddawane są nie tylko same procesy, ale i metody tworzenia elementów układów wydechowych w samochodach. Firma posiada również własne stanowiska badań poszczególnych cech swoich produktów, w tym szczelności czy poziomu hałasu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

awaria chłodnicy

Awaria chłodnicy? Sprawdź, jak ją naprawić

0
Najważniejszym elementem układu chłodzenia jest oczywiście chłodnica, w której odbywa się proces wymiany ciepła. Część ta jest odpowiedzialna również za obniżenie temperatury płynu przez...
Mycie szyb samochodowych

Mycie szyb samochodowych

Opinie o Shell

Shell – opinie

OSTATNIE POSTY