Strona głównaNaprawaBosal - opinie o częściach

Bosal – opinie o częściach

-

Bosal jest marką pochodzącą z Belgii i specjalizującą się w produkcji podzespołów układów wydechowych wszystkich powszechniej występujących na europejskim rynku. O wielkości przedsiębiorstwa i jego popularności najlepiej świadczy fakt, że poza centralnym biurem w Belgii posiada ponad dwadzieścia centrów dystrybucyjnych, oraz ponad czterdzieści fabryk rozsianych po całym świecie. Dzięki temu części Bosal znane są mechanikom i warsztatom samochodowych oraz indywidualnym klientom dosłownie wszędzie.

Poza tłumikami czy katalizatorami Bosal oferuje również akcesoria samochodowe, takie jak haki holownicze. Również w tym zakresie posiada naprawdę spory katalog, z którego niejeden kierowca będzie w stanie wybrać coś dla siebie. O wysokiej jakości wytwarzanych produktów najlepiej świadczy fakt, że wielu producentów marek samochodowych wybiera właśnie tłumiki Bosal – w opinii fachowców jedne z najlepszych na świecie – na pierwszy montaż.

Solidne? Tłumiki Bosal – opinie z warsztatów mechanicznych

Najwięcej opinii o tłumikach Bosal pochodzi bezpośrednio z warsztatów samochodowych. To właśnie tam wg opinii tłumiki Bosal znakomicie nadają się do długoletniego użytkowania. W przypadku naprawdę wielu punktów warsztatowych, najczęściej również tych renomowanych, to właśnie tłumiki Bosal – wg opinii większości fachowców – są najlepsze na rynku, solidne, niezawodne, wykonane z dobrej jakości materiałów. Przechodzą wszystkie testy, badania, posiadają stosowne certyfikaty, dlatego z czystym sumieniem montowane są nawet w samochodach najlepszych marek. Otóż najczęściej tłumik Bosal – wg opinii z forów internetowych – montowany jest w takich markach, jak Volkswagen, GM, Seat,  Mazda, Land Rover, Volvo, Saab, Jaguar, Audi, Honda czy Renault. Bosal swoje tłumiki, wg dostępnych opinii, tworzy ze stali aluminiowej, odpornej na korozję, czyli najczęstszą przyczynę usterek układu wydechowego samochodów, szczególnie tych niegarażowanych. Wg opinii użytkowników tłumik Bosal praktycznie nie hałasuje, co jest jego ogromną zaletą w stosunku do produktów oferowanych przez konkurencję. Konstrukcja tłumiku Bosal w eksperckich opiniach uchodzi za bardzo nowoczesną i również z tego względu chętnie polecaną do różnych typów samochodów.

Katalizatory Bosal – opinie

Stosunkowo niedrogie, ale wykonane z wysokiej jakości materiałów, katalizatory Bosal w opinii samego producenta przeznaczone są głównie na rynek części zamiennych. Nie oznacza to jednak, że w jakimkolwiek stopniu są mniej popularne czy gorsze niż tłumiki stosowane w pierwszym montażu. Katalizator Bosal, wg opinii pochodzących nie tylko z Internetu, ale także z samych warsztatów samochodowych, jest trwałym i wartym uwagi elementem układy wydechowego. Wszystkie oferowane przez Bosal katalizatory mają opinie znakomitych, a do tego spełniają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości, w tym certyfikat potwierdzający normy emisji spalin TUV. Ogromny jest też wybór, jeśli chodzi o katalizatory Bosal – opinie użytkowników forów internetowych nierzadko mówią o kilkuset propozycjach producenta. I jest tak faktycznie – katalogu sklepu internetowego znajdziemy ponad sześćset dedykowanych produktów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb, oczekiwań, ale także rosnących wymagań technicznych. O wymianie katalizatora na Bosal, wg opinii mechaników, należy pomyśleć w chwili, kiedy ma wyczuwalny spadek mocy, gdy samochód emituje niepokojące dźwięki zlokalizowane właśnie w układzie wydechowym lub gdy samochód nie spełnia dopuszczalnych norm emisji spalin. W opiniach mechaników katalizatory wymieniane są na Bosal często też w chwili, kiedy kierowcy tankują słabej jakości paliwo. Ów czynnik przyczynia się dość powszechnie do pojawiających się znacznych uszkodzeń tego elementu układu wydechowego. Nie zmienia to faktu, że marka Bosal pozostaje najczęściej rekomendowaną.

POPULARNE

Citroën C5 CrossTourer

Citroen C5 – opinie użytkowników

0
Samochód francuskiego producenta to wciąż popularny model na rynku wtórnym, mimo że jego produkcja została zakończona. Jak Citroena C5 oceniają kierowcy? Citroen C5 2.0 HDI Opinie...
Sachs opinie

Sachs – opinie

Opinie o Ulter

Ulter – opinie

pneumatyka w samochodzie

Airpress – opinie

OSTATNIE POSTY