Strona głównaOpinieAkusan - opinie, testy, pochodzenie producenta

Akusan – opinie, testy, pochodzenie producenta

-

W kręgach znawców motoryzacji firma Akusan opinie zbiera głównie wśród posiadaczy oraz miłośników samochodów marki Ford. Dzieje się tak nie bez powodu – turecka firma, działająca na rynku już od 1976 roku, znana jest przede wszystkim ze współpracy z fabrykami Forda. To właśnie im sprzedała swój wynalazek – akumulator wyposażony w obudowę z ebonitu. Siedem lat później dysponował już możliwością produkowania komponentów do akumulatorów w profesjonalnych warunkach, we własnej, nowoczesnej fabryce.

Pierwsze spotkania biznesowe marki Akusan zaowocowały długofalową współpracą z marką Ford. W chwili obecnej uchodzi jednocześnie za importera oraz dystrybutora wszelkich możliwych części zamiennych, głównie właśnie do pojazdów marki Ford. Nie przeszkadza to jednak firmie Akusan w zbieraniu pochlebnych opinii o samych akumulatorach – to właśnie na tym polu producent zdobywa kolejne sukcesy.

Marka Akusan – opinie o ofercie

Wg fachowych opinii, firma Akusan słynie dzisiaj głównie z produkcji sprzęgieł, cewek zapłonowych oraz łożysk hydraulicznych. Nie poprzestaje też na produkcji jedynie sprawdzonych rozwiązań, posuwając swoje badania wciąż naprzód. Najlepszym tego przykładem jest odległy już rok 1991, kiedy to firma wprowadziła na rynek pierwsze bezobsługowe akumulatory, których bazą był stop selenu. Już dwa lata później producent wprowadził taśmową produkcję tych elementów. Obecnie opinie o Akusan mówią jasno, że to firma, w której bez trudu można znaleźć naprawdę dobrej jakości części zamienne do większości popularnych modeli samochodów. W grę wchodzą nie tylko popularne samochody osobowe, ale także dostawcze czy ciężarowe z rynku europejskiego, amerykańskiego oraz wschodniego. To zaś sprawia, że firma Akusan ma opinie uniwersalnego dostawcy części zamiennych w niewygórowanych cenach.

Mało znany Akusan? Opinie użytkowników

Chociaż faktycznie w sieci opinie o Akusan nie pojawiają się zbyt często, nie oznacza to słabej jakości oferowanych produktów. Na popularność części i ich sławę wpływa często niewysoka, ale bardzo niska jakość oraz awaryjność. Części firmy Akusan wg opinii mechaników samochodowych są bardzo wysokiej jakości – zamontowane raz służą użytkownikom przez długie lata. To dlatego w sieci można znaleźć niewiele informacji o nich w prywatnych źródłach. Z kolei opinie o Akusan przedstawicieli sklepów z częściami zamiennymi do samochodów są bardzo do siebie zbliżone. Wszyscy oni zwracają uwagę na wysoką jakość produktów, ale też na bardzo dobre parametry, trwałość oraz uniwersalność – oferowane części pasują do większości najpopularniejszych modeli samochodów, użytkowanych w naszym kraju.

Co znajdziemy wśród oferowanych produktów Akusan? Opinie o najczęściej sprzedawanych częściach

Warto też wspomnieć o cenach – opinie o firmie Akusan dotyczą równie często właśnie tego aspektu. Wysoka jakość idzie w parze z naprawdę atrakcyjnymi cenami. W ofercie producenta znajdziemy m.in. czujniki, w tym czujnik ABS czy prędkości. Firma umożliwia zakup również innego rodzaju czujników, jak czujnik temperatury i ciśnienia oleju, czujnik temperatury zewnętrznej, ciśnienia doładowania, temperatury spalin, ciśnienia turbosprężarki czy położenia wału korbowego. Akusan bowiem produkuje doskonałej klasy elementy związane z elektryką samochodu. Wśród sklepowych bestsellerów znaleźć można również pochodzącą od Akusan pompę paliwa. Oferta obejmuje również przekaźniki pompy paliwa czy przerywacz kierunkowskazów, regulatory oraz rezystory dmuchawy. Wśród często wybieranych produktów można wymienić również linkę zmiany biegów oraz czujnik prędkości, a także czujnik poziomu oleju, kolektory ssące, czujnik sprzęgła, ABS, stopu czy sonda lambda. W katalogu znajdują się też czujniki poziomu paliwa czy ciśnienia paliwa oraz jego regulator.

POPULARNE

Hyundai Getz opinie

Hyundai Getz – opinie o samochodzie

0
Niewielkie samochody miejskie to jeden z najpopularniejszych produktów eksportowych azjatyckich koncernów motoryzacyjnych. Koreańską propozycją kompaktowego i ekonomicznego pojazdu jest Hyundai Getz. Cena tego samochodu...
Opinie o Quick Brake

Quick Brake – opinie

OSTATNIE POSTY