Strona głównaOpinieAisin – opinie

Aisin – opinie

-

Chociaż o  częściach Aisin opinii w Internecie nie znajdziemy zbyt wielu, popularność marki w innych krajach jest ogromna. Historia firmy sięga aż roku 1965, a obecny twór jest efektem połączenia się dwóch znanych, japońskich producentów części samochodowych. W efekcie tego również na polskim rynku mamy możliwość skorzystania z części Aisin, opinie o których są naprawdę dobre wśród samych warsztatowych mechaników.

Obecnie o częściach Aisin opinie mówią jedno – to bezsprzecznie lider w branży motoryzacyjnej, oferujący najwyższej jakości części zamienne. Wśród cieszących się największą renomą i najlepszymi opiniami można znaleźć sprzęgła Aisin czy pompy wody Aisin – opinie naszych fachowców pokrywają się w tym względzie z opiniami na zagranicznych forach internetowych. W czym jednak tkwi sekret tej firmy i produkowanych przez nią elementów zamiennych do samochodów?

Sprzęgła Aisin – opinie o topowych produktach

Być może nie każdy posiadacz samochodu osobowego spotkał się z nazwą czy opiniami o Aisin – sprzęgła tego producenta są stosowane na pierwszy montaż m.in. w pojazdach marki Toyota. Brak informacji o nich i jakichkolwiek opinii o sprzęgłach Aisin to najlepsza dla nich reklama – spokojny użytkownik nie wie, jakiej marki sprzęgło ma zamontowane, dopóki działa bezawaryjnie. Wg opinii o sprzęgłach Aisin, może tak być przez cały czas użytkowania danego samochodu. Sprzęgło Aisin wg opinii ekspertów jest nie tylko wytrzymałe, ale również bardzo wydajne oraz niezawodne. Co więcej, wszystkie produkowane części Aisin mają opinie tak samo dobrych, niezależnie od tego, czy produkcja przeznaczona jest na rynek wtórny, czy na pierwotny do pierwszego montażu.

Najpopularniejsze modele skrzyń biegów Aisin wg opinii internautów

Wśród najczęściej wyszukiwanych zapytań internetowych można wskazać na frazę skrzynia biegów. Aisin AM6, wg opinii pracowników warsztatów są chętnie wybierane jako część zamienna do samochodów marki Citroen. Automatyczna skrzynia biegów Aisin AM6 to w opinii użytkowników jeden z pewniejszych elementów, trwałych oraz wykonanych zgodnie z surowymi normami – również europejskimi. Sześciobiegowa skrzynia pasuje nie tylko do popularnego Citroena C6, ale również do podobnych modeli Peugeot – 407 oraz 607. To z mniej awaryjnych, dostępnych na rynku opcji.

Kolejną bardzo popularną skrzynią jest  Aisin AF40 – w opinii mechaników jest to bardzo dobry wybór. Znajdziemy ją nie tylko w Oplu Astrze, Vectrze, Zafirze i Insigni, ale też w Peugeocie 407, 607 oraz 807, Fordzie Mondeo czy w samochodach z wyższej półki, jak Volvo XC90. W przypadku skrzyń Aisin AF40, opinie użytkowników wskazują niekiedy na kłopoty ze sterownikami w wersjach sześciobiegowych. Plusem sytuacji jest fakt, że sterowniki w tym wypadku można stosować zamiennie, nie muszą być dedykowane do konkretnego modelu auta, co znacznie ułatwia naprawę ewentualnej usterki.

Ciekawe są też opinie o Aisin AW55-50 – to kolejny model skrzyni biegów, montowanych powszechnie w samochodach marek premium, jak Volvo – w modelach XC90, S60, S80, C30 czy S40, ale też w Pontiacu Torrent czy Renault Lagunie. Wg opinii znawców, parametry Aisin AW55-50 i jej możliwości są bardzo obiecujące. Szczególnie zaś na uwagę zasługuje moment obrotowy – 329 Nm.

Pompa wody Aisin – opinie

Aisin to nie tylko firma związana ze sprzęgłami i skrzyniami biegów – również pompa wody Aisin zbiera pochlebne opinie. W wielu warsztatach spotkamy się z opiniami, że pompy wody Aisin jako zamienniki sprawdzają się tak samo dobrze, jak części montowane oryginalnie. Co więcej, w ich przypadku na plus przemawia także bardzo rozsądna cena. Części tej marki doceniają przede wszystkim posiadacze samochodów klasy premium ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Pompy wody Aisin w opiniach w sieci cieszą się zainteresowaniem ze względu na dostępność części i ich łatwe dopasowanie do modelu.

POPULARNE

Spotawheel

Spotawheel – opinie na forum

0
Zakup auta w ostatnich czasach do najłatwiejszego procesu nie należy. Na nowy egzemplarz z salonu, trzeba czekać ponad rok, a i na taki termin...
Opinie o Lpgtech

Lpgtech – opinie

Łożyska SNR

SNR — opinie o marce

Autoland opinie

Autoland – opinie

OSTATNIE POSTY