Strona głównaInneUwaga na Carsontheweb

Uwaga na Carsontheweb

-

Licytacja to czynność, która wywołuje sporo emocji. Na rynku motoryzacyjnym nie brakuje portali, gdzie samochód się po prostu licytuje. Jaka jest różnica między tradycyjnym portalem ogłoszeniowym, a licytacją? Różnic jest naprawdę sporo, tak jak sporo jest portali aukcyjnych. W Polsce dużą popularnością cieszą się takie serwisy jak carsontheweb oraz autorola. Dzisiaj jednak skupimy się na carsontheweb i pokażemy na co zwracasz największą uwagę podczas licytacji samochodu. Dodatkowo wyrazimy swoją opinie na temat takich serwisów jak carsontheweb. Zapraszamy do lektury.

Pojazdy poleasingowe od zawsze miały dużo chętnych, mimo dużych przebiegów. Auta te były serwisowane przez ASO, przez co w samochodach siedzą oryginalne części, a nie tanie chińskie zamienniki. Cars on the web to właśnie firma, która za pośrednictwem strony internetowej carsontheweb.com sprzedaje samochody, które zostały wycofane z użytku firmowego. Popularność tego portalu w ostatnich latach urosła diametralnie, co przyczyniło się do wzrostu wystawianych aukcji, ale także do wzrostu konkurencji. Czy nadal możemy kupić na carsontheweb.com tani samochód, który posłuży nam przez lata?

Carsontheweb opinie

Wchodząc na stronę możemy zobaczyć, że dostępnych jest tylko 2600 pojazdów. Najczęściej są to popularne marki takie jak Audi, BMW czy VW, więc jeśli szukasz tutaj samochodu sportowego lub samochodu niszowej marki to raczej nie znajdziesz tego co szukasz. Opinie na temat Carsontheweb są strasznie rozbieżne. Jedni doszukują się wielkiego przekrętu, a drudzy traktują ten portal, jako okazję do zakupu samochodu za tanie pieniądze.

Firma ta współpracuje z dużymi firmami, które dostarczają na bieżąco samochody. Według niektórych opinii możemy zauważyć, że na stronie jest zbyt mało informacji na temat samochodu. Pamiętajmy, że licytujemy samochód, które nie widzieliśmy na żywo. Carsontheweb odpowiada na te zaczepki tłumacząc, że opisy są tworzone przez rzeczoznawców. Serwis jednak posiada w internecie dużo negatywnych informacji – między innymi za swoje opisy, które nie zgadzały się ze stanem faktycznym samochodu. Jeden z użytkowników opisuję, że poinformowany został o tylko jeden rysie na zderzaku, okazało się, że rys tych było nie 1, a prawie 10.

Uwaga: Reklamację w tym serwisie przechodzą bardzo rzadko. Przestroga dla tych, którzy liczą na idealny samochód za tanie pieniądze. Na forum opisane są przypadki, gdzie sprawy takie kończyły się belgijskim sądzie. Support również nie jest najsprawniejszy i wysyłając wiadomość przez Carsontheweb możemy nie uzyskać jej natychmiastowo.
Kupowanie samochodu na odległość zawsze niesie za sobą pewne ryzyko. Mimo że Carsontheweb to duża firma, która w sieci znajduje się już parę dobrych lat to przypadki samochodu niezgodnego z opisem zdarzały się dość często. Cena jednak zachęca na tyle, że osoby nie patrzą na opinie, a w myślach już liczą zyski. Dla przykładu samochód – Suzuki Swift 1.2i z 2012 roku o przebiegu 35 tysięcy km został wylicytowany za 3500 euro, w Polsce za podobny egzemplarz zapłaciliśmy by dwa razy tyle. A Wy jakie macie opinie na temat Cotw?

POPULARNE

kredyt na samochód

Samochód na kredyt – czy warto?

0
Kredyt samochodowy staje się coraz bardziej popularną formą nabycia wymarzonego samochodu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w bankach stale rośnie, dlatego wygodniejszą opcją dla chcących...
resoraki

Gablota na resoraki

OSTATNIE POSTY