Strona głównaAuto DetailingTENZI - opinie, gdzie kupić?

TENZI – opinie, gdzie kupić?

-

Sąsiad wjechał na swoją posesję nowym autem. Po przyjrzeniu się dokładniej widzisz, że to ten sam samochód, którym jeździł dotychczas. Okazuje się, że po prostu zajął się detailingiem. Chcesz, aby Twoje auto również wyglądało tak, jakby świeżo wyjechało z salonu, więc pytasz – czego użyć? Natknąłeś się na Tenzi i chcesz poznać, jakie ma opinie. Doskonale się złożyło, bo zebraliśmy opinie na temat części produktów z ich oferty i sami jesteśmy zaskoczeni tym, co mówią o nich konsumenci. Ciekawy?

Sprawdź: Moto Doktor – opinie. Co daje? Test, Moto Doktor czy Ceramizer?

TENZI – opinie

Tenzi opinie ma bardzo dobre. Ten polski producent profesjonalnych środków chemicznych, na rynku istnieje już od lat i radzi sobie nienagannie. Bogata oferta, niskie ceny i wysoka jakość zaowocowały tysiącami zadowolonych klientów. Jednak Tenzi ma produkty lepsze i gorsze, dlatego warto szukać konkretów. Kilka z nich zebraliśmy poniżej.

Tenzi Quartz Coat opinie

Tenzi Quartz Coat opinie ma bardzo pozytywne. Na Allegro w ponad 80% został oceniony na 5 gwiazdek, co daje wynik 4,79 na 5. Tenzi Quartz Coat to świetna, budżetowa powłoka do zabezpieczania lakieru. Doskonała szczególnie dla nowicjuszy, którzy dopiero uczą się pracy z tego typu produktami. Nanoszenie jest łatwe i dla większości konsumentów nie stanowiło kłopotu. Efekt jest zadowalający, powłoka przyjemna w dotyku, a lakier błyszczy – użytkownicy porównują go do szkła. Woda z auta nie spływa tylko zbiera się w kropelki, co dla niektórych jest efektem pożądanym, a dla innych raczej minusem – to już kwestia gustu. 

źródło: https://allegro.pl/oferta/tenzi-quartz-coat-powloka-ceramiczna-do-lakieru

Co do wad, lakier przed nałożeniem musi być odpowiednio przygotowany, aby efekt był jak najlepszy i utrzymał się dłużej. IPA do odtłuszczania lakieru zawarta w zestawie jest trochę słaba. Część użytkowników narzeka też na to, że instrukcja nie jest wystarczająco szczegółowa i łatwo jest popełnić błąd, co może się wiązać z koniecznością ponownego przeprowadzenia procesu nakładania produktu.

Tenzi Textil Wash opinie

Tenzi Textil Wash opinie ma bardzo dobre. Ten płyn do prania tapicerki na Allegro zyskał ocenę 4,88 na 5. Użytkownicy twierdzą, że “robi robotę”, to znaczy poradził sobie nawet z trudnymi i starymi plamami, a do tego ładnie pachnie. Niestety Tenzi Textil Wash nie sprawdzi się w odkurzaczach piorących, ponieważ zbyt mocno się pieni.

Sprawdź: Czy można mieszać oleje silnikowe?

Tenzi Krwawiąca Felga opinie

Tenzi Krwawiąca Felga opinie ma rewelacyjne. Na Allegro został oceniony ponad 7000 razy! Średni wynik to 4,89/5, co sugeruje, że Tenzi Krwawiąca Felga to wspaniały produkt. Użytkownicy twierdzą, że doskonale radzi sobie z rozpuszczaniem brudu, choć bardziej trwałe zabrudzenia wymagają pomocy w postaci szmatki czy szczotki. Na plus również cena preparatu – działa na podobnym poziomie co produkty droższe. Jego główną wadą jest nieprzyjemny zapach.

Tenzi Detailer opinie

Seria Tenzi Detailer opinie ma w porządku. Chemia samochodowa marki Tenzi jest opcją budżetową z pogranicza profesjonalnych produktów. Biorąc pod uwagę cenę, ich jakość przewyższa konsumenckie oczekiwania. Dobrze radzą sobie ze stawianymi im zadaniami.

Tenzi Car Shine opinie

Tenzi Car Shine opinie ma głównie pozytywne. Na Allegro uzyskał ocenę 4,7. Użytkownicy chwalą przede wszystkim cenę Tenzi Car Shine oraz to, co za nią stoi. W większości przypadków dobrze się nakłada i łatwo rozprowadza, a efekt jest zadowalający – choć nie jest to “efekt wow”. Część użytkowników podkreśla, że brakuje po nim połysku na karoserii, a poza tym pozostawia zacieki i smugi. 

źródło: https://allegro.pl/oferta/tenzi-car-shine

Tenzi IPA Cleaner opinie

Tenzi IPA Cleaner opinie ma mieszane, choć ocenę na Allegro wysoką – 4,8 na 5. Głównym problemem tego produktu, według użytkowników, jest jego skład. Wskazują, że Tenzi IPA Cleaner ma w sobie małą zawartość alkoholu, zaledwie 20%. Użytkownicy sugerują, że produkt sprawdzi się do czyszczenia powierzchni szklanych, natomiast przy trudniejszych zabrudzeniach może sobie nie poradzić.

TENZI – opinie z forum

Tenzi opinie na forum ma pozytywne. Firmę szczególnie upodobali sobie użytkownicy forum kosmetykaaut.pl. Wielu z nich produkty Tenzi miało, testowało i większość z nich była zadowolona. W przystępnej cenie dostali niczego sobie chemię do auta. Oczywiście są produkty, które radzą sobie trochę gorzej od pozostałych, natomiast jest to zdecydowana mniejszość.

Sprawdź: Dlaczego wycieraczki piszczą? – możliwe przyczyny i sprawdzone rozwiązania

TENZI – gdzie kupić?

Tenzi – gdzie kupić te cuda? Przede wszystkim w najbardziej oczywistym miejscu – w sieci. Producent ma swój własny sklep internetowy – tenzi.sklep.pl. Poza tym chemia Tenzi jest dostępna na Allegro oraz portalach autochemia.pl i motochemia.pl

Możliwość kupienia stacjonarnie produktów marki Tenzi istnieje dla mieszkańców Szczecina i okolic, ponieważ sklep firmowy Tenzi zlokalizowany jest we wsi Stobno. Możliwością zrobienia zakupów na miejscu mogą również cieszyć się osoby mieszkające w Krakowie. W tym mieście swój punkt ma sklep internetowy motochemia.pl. Nie ma jednak gwarancji, że wszystkie produkty z oferty będą dostępne od ręki. Przed pojechaniem do sklepu należy sprawdzić, czy pożądany przedmiot jest dostępny na ich stronie. Jeśli tak – powinien być też dostępny na miejscu.

Kupując produkty marki Tenzi, nie powinieneś być zawiedziony. Większość z nich to świetna chemia, mająca rewelacyjne opinie. Auto po takim SPA będzie wyglądało jak nowe, a ludzie na chodnikach obejrzą się, nawet gdy Twój samochód to niepozorne Tico.

POPULARNE

tlenek ceru

Tlenek ceru – gdzie kupić? jak polerować? Szkodliwość, opinie, forum

0
Tlenek ceru to substancja, która znajduje powszechne zastosowanie w przemyśle. Unikalne właściwości CeO2 sprawiają, że stanowi ważny dodatek do substancji polerskich oraz pełni funkcję...
Opinie o woskach samochodowych

Turtle Wax – opinie

OSTATNIE POSTY