RR Customs – opinie

-

RR Customs jest producentem świetnej jakości kosmetyków samochodowych. Opinie o tych produktach są bardzo liczne, ale czy naprawdę warto je wybierać? Produkty oferowane w ramach tego przedsiębiorstwa są polecane przez profesjonalistów detailerów, ale także przez osoby uwielbiające swoje samochody i bardzo dbające o ich nieskazitelny wygląd. Co ważne, to polska marka, a lokalnych przedsiębiorców zazwyczaj wspiera się chętniej.

Produkty RR Customs – opinie

RR Customs opinie na temat swoich produktów ma niezwykle dobre. W związku z tym te kosmetyki samochodowe są dostępne w całej Europie. Produkty pomimo swojej jakości zachowują atrakcyjną cenę. To wszystko sprawia, że są bardzo popularne. Polska marka coraz bardziej się rozrasta i jest poważną konkurencją dla zagranicznych firm.

Marka RR Customs ma kilka swoich popularnych linii produktów. Jedną z nich jest seria Bad Boys. Są wśród nich produkty do pielęgnowania skóry we wnętrzach samochodów, szampony samochodowe, pasty polerskie i jeszcze inne produkty. Wszystko w ciekawej oprawie graficznej, która uprzyjemnia ich wykorzystywanie.

Linia Car Wash to kosmetyki profesjonalne, które dobrze przysługują się karoserii. Na przykład woski do karoserii doskonale zabezpieczają ją przed uszkodzeniami i działaniem czynników zewnętrznych, a do tego są w stanie zlikwidować drobne plamy. Warty uwagi jest również neutralizator zapachów, przydatny do wykorzystania we wnętrzu kabiny. Praktyczne są gąbki polerskie o różnym stopniu twardości, dostosowane do profesjonalnej dbałości o wygląd lakieru. Dzięki nim każdy samochód nabierze blasku.

Sklep RR Customs oferuje również folie do oklejania szyb samochodowych, a także różne akcesoria do tuningu i wiele innych produktów.

Produkty RR Customs, opinie to potwierdzają, są nie tylko skuteczne i bezpieczne dla różnych materiałów, które znaleźć można w samochodzie, ale także ich używanie jest wygodne. Ładny zapach i łagodna formuła uprzyjemniają użytkowanie. Do tego praktyczna forma, na przykład sprayów, pianek albo mleczka ułatwia szybkie stosowanie produktów. 

Dystanse RR Customs opinie   

Dystanse do felg są stworzone po to, aby dokładnie wycentrować koło. Dzięki temu eliminuje się drgania na kierownicy. Dobrze wyosiowana felga zapewnia większą przyjemność z jazdy. Dystanse RR Customs, opinie to potwierdzają, są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jest to DURALUMINIUM PA6. Występują one w dwóch wersjach: Basic oraz Performence, ze specjalnym systemem otworów. Oczywiście każdy produkt dobiera się idealnie do modelu samochodu, więc nie wszystkie są dostępne od ręki. RR Customs, jako polska marka, gwarantuje stuprocentową jakość i zadowolenie z zakupionych u siebie produktów. 

RR Customs Kielce opinie

RR Customs House of Tuning opinie

RR Customs swoją polską siedzibę ma w Kielcach. To właśnie tutaj znajduje się zakład produkcyjny, w którym przygotowywanych jest część produktów. Siedzibę ma także sklep internetowy, z którego odbywa się wysyłka zamówień. Klienci RR Customs Kielce opiniami na temat tej firmy dzielą się bardzo chętnie. Doceniają nie tylko jakość samych kosmetyków, ale również sprawność obsługi klienta. Zamówienia są wysyłane niemal od ręki, a ewentualne braki w zaopatrzeniu są jasno opisane. Polska marka dba również o obsługę posprzedażową. Ze sklepem zawsze można się skontaktować w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z towarami i ich doborem. Z tego powodu zadowolenie z zakupów w RR Customs Kielce, opinie są zgodne, jest zawsze na najwyższym poziomie. 

Sprawdź:

POPULARNE

Zapach do samochodu

Zapachy do samochodów, które nie szkodzą kierowcom

0
Czy zapachy samochodowe mogą powodować złe samopoczucie u kierowców? To możliwe, jeśli wybierzemy produkty niskiej jakości. Dlatego warto szukać takich zapachów do samochodu, które...
TENZI logo

TENZI – opinie, gdzie kupić?

Opinie o woskach samochodowych

Turtle Wax – opinie

OSTATNIE POSTY