Strona głównaAuto DetailingCeramikker - opinie, cena, forum, gdzie kupić?

Ceramikker – opinie, cena, forum, gdzie kupić?

-

Ceramikker ma świetny marketing – filmy, zdjęcia i wypowiedzi są rewelacyjne. Pokazują jak zmatowiały od brudu i rys samochód, po aplikacji wosku, wygląda jak nowy z salonu. Obrazy z przed i po zdecydowanie robią wrażenie, ale czy naprawdę to zasługa tego specyfiku? Czy obietnice producenta pokrywają się z rzeczywistością? Czy jest tak cudowny, że jego dość wysoka cena jest adekwatna? Czy może faktycznie jest przereklamowany i to pieniądze wyrzucone w błoto? Odpowiedź na te pytania zainteresowała również mnie, dlatego przyjrzałem się temu, co mówią o nim opinie.

Sprawdź: Test wosków samochodowych

Ceramikker – opinie

Ceramikker opinie, w zależności od tego, gdzie się ich szuka, ma bardzo różne. Pod ofertami sprzedaży jest ich bardzo dużo i są one głównie pozytywne. Na forum natomiast wypowiedzi nie są już tak entuzjastyczne. Ciężko jest więc określić, czy wosk Ceramikker to hit czy kit. Aby ułatwić Ci wydanie Twojego własnego osądu, zebrałem poniżej esencje z różnych wypowiedzi na temat tego wosku.

Ceramikker wosk – opinie

Ceramikker wosk – opinie ma rewelacyjne. Jego ocena na Allegro wynosi 4,77/5. Produkt łatwo się nakłada, a efekt po aplikacji robi wrażenie. Karoseria jest nabłyszczona, lakier ładnie lśni, a do tego jego głębia koloru jest fajnie wydobyta. Właściwości hydrofobowe wosku Ceramikker są zadowalające – woda kropelkuje się i spływa, a brud bez problemu się usuwa. Dodatkowym atutem jest to, że produkt jest sprzedawany w zestawie z potrzebnymi do aplikacji przedmiotami – gąbeczką i mikrofibrą. Na plus dla Ceramikkera wychodzi również to, że jest wydajny oraz jest polskim produktem.

Jako wady użytkownicy wymieniają przede wszystkim to, ile kosztuje – twierdzą, że cena jest za wysoka, a podobny efekt można uzyskać preparatami konkurencyjnymi za znacznie niższą kwotę. Dodatkowo, wbrew oczekiwaniom konsumentów, produkt nie ukrywa drobnych zarysowań.

źródło: www.allegro.pl/oferta/ceramikker-wosk-samochodowy

Ceramikker – opinie na forum

Opinie na forum nie są aż tak przychylne, jak te pod aukcją na Allegro. Forumowicze uznają ten produkt za przereklamowany. Twierdzą, że zdjęcia nie pokazują efektu po użyciu produktu, a po korekcie, a wtedy wiadomo, że każdy samochód wygląda jak z salonu. Poza tym wypowiedzi za bardzo nie ma, ludzie podrzucają za to linki do filmów na youtubowym kanale Detailingowy Dziadzia.

źródło: Youtube

Ceramikker – hit czy kit?

Czy Ceramikker to hit czy kit? Zdaje się, że Ceramikker to raczej kit. Wcześniej wspomniany Detailingowy Dziadzia, stworzył aż godzinny film na temat tego produktu. Godzina to jednak trochę dużo, dlatego wyciągnąłem i zebrałem z niego najważniejsze treści.

Zdaniem Dziadzi, Ceramikker nie nadaje się do pracy ręcznej – produkt łatwo nakłada się gąbeczką, ale bardzo trudno dociera mikrofibrą. Polerka wymaga włożenia dużo siły, a efekt jest marny. Pozostają siwe plamy i smugi, których nie da się usunąć szmatką. Ceramikker całkiem niezły efekt pozostawia natomiast po pracy maszyną, jednak wciąż wymaga to szybkiej reakcji z docieraniem, bo gdy produkt zaschnie, ciężko jest go zebrać, przez co gdzieniegdzie mogą pozostawać pomniejsze zamglenia. Ogólnie pracuje się z nim źle. Jednak, żeby nie przytaczać tu samych negatywów, warto zaznaczyć, że dobrze poradził sobie z maskowaniem mikrorys.

Co do hydrofobowości to jest ok, ale mogłoby być lepiej. Woda zbiera się w kropelki i spływa. Natomiast przy przecieraniu szmatką woda nie wyciera się specjalnie dobrze, przy prowadzeniu materiału po karoserii napotyka się lekki opór. Niestety po miesiącu z hydrofobowości pozostało niewiele.

Sprawdź: Moto Doktor – opinie. Co daje? Test, Moto Doktor czy Ceramizer?

Ceramikker – gdzie kupić?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup wosku Ceramikker, to pewnie chciałbyś wiedzieć gdzie go kupić. Produkt jest dostępny przede wszystkim na stronie producenta ceramikker.com, można go też kupić na Allegro oraz w sklepach oferujących produkty do detailingu samochodów, np. na obsydian.pro, albo clinic4car.pl.

Cena wszędzie jest praktycznie taka sama, Ceramikker kosztuje 159 zł bez kosztów przesyłki. Ta zależy od sklepu, niektóre punkty oferują darmowy dowóz do paczkomatu, inne kuriera za kilkanaście zł.

Ceramikker jak nakładać, jak używać?

Jeśli już masz ten produkt, ale efekt po nałożeniu Cię nie satysfakcjonuje i myślisz sobie, że może robisz coś źle – spokojnie, nie jesteś jedyny. Nawet doświadczonym detailerom sprawił on kłopot.

Producent w ulotce opisuje jak używać produkt. Napisał w niej, że przed aplikacją wystarczy auto umyć i osuszyć. Preparat przed nałożeniem należy wstrząsnąć. Ceramikker nanosi się na karoserię przy pomocy gąbki i dokładnie wciera się go kolistymi ruchami w powierzchnię samochodu. Po 5 minutach od nałożenia wosku należy wypolerować karoserię przy pomocy suchej i czystej szmatki z mikrofibry.

Czy Ceramikker jest wart uwagi? Nie wiem – wydaje mi się, że cena za wosk Ceramikker jest zbyt wysoka jak na to co oferuje. Na rynku jest dostępnych wiele produktów, które dają podobne, a nawet lepsze efekty w atrakcyjniejszych cenach.

POPULARNE

Opinie o woskach samochodowych

Turtle Wax – opinie

0
Kosmetyka samochodowa niejedno ma imię. Oczywiście zawsze będziemy chcieli wybierać te najlepsze produkty, a może się sprawdzić wosk koloryzujący Turtle Wax opinie zbierający bardzo...
wyczyszczony samochód

RR Customs – opinie

TENZI logo

TENZI – opinie, gdzie kupić?

OSTATNIE POSTY