Strona głównaZakupFiltron – opinie o produktach, porównania

Filtron – opinie o produktach, porównania

-

Filtron to polska firma, specjalizująca się w tworzeniu najwyższej jakości filtrów do samochodów, która już od ponad 30 lat zbiera pozytywne opinie na rynku producentów części samochodowych. Ów pozytywne opinie dotyczące marki Filtron pochodzą, nie tylko od specjalistów, ale także zwykłych użytkowników aut osobowych, którzy zdecydowali się na jej produkty. 

Aby przybliżyć nieco ofertę akcesoriów Filtrona, musimy zrobić wgląd w strukturę spółki. Jest ona bowiem głównym dostawcą dla koncernu Mann+Hummel, światowego lidera w dziedzinie technologii filtracji. 

Filtry filtron zbierają świetne opinie, wśród międzynarodowych producentów komponentów samochodowych, nie tylko ze względu na niezawodność ich produktów, ale też dzięki normom ISO 14001:2015 oraz IATF 16949, które spełniają.

Filtron to odpowiedzialna firma, która w przypadku wad swoich produktów, przeprowadza kompleksową naprawę wraz z pokryciem kosztów pracy.

Filtron – najlepsze filtry dla Twojego samochodu

Przyjrzyjmy się nieco dokładniej ofercie Filtrona:

Filtr paliwa Filtron – jest dostępny niemal w każdym sklepie motoryzacyjnym. Jeśli zapytasz sprzedawcy o opinie, Filtron dostanie same dobre noty. Powody, dla których filtry paliwa marki filtron są godne uwagi to:

– dobre opinie użytkowników

– jakość i niezawodność potwierdzona niezależnymi badaniami

– odpowiednia ochrona elementów układu paliwowego

Filtr oleju Filtron – co do wymiany filtrów oleju można spotkać odmienne opinie. Niektórzy twierdzą, że powinno się wymieniać co 10-15 tysięcy kilometrów wraz z olejem, inni zaś, że trzeba wymieniać go o wiele częściej. Niezależnie od poglądu filtr oleju musi zawsze być dobrej jakości. O to dba marka Filtron. Filtry oleju, które zapewniają silnikowi bezpieczeństwo i dłuższą żywotność. Cały proces filtracji oleju z zanieczyszczeń chroni części ruchome silnika oraz przedłuża możliwość użytkowania samochodu.

Filtry powietrza Filtron – na rynku są dostępne różne marki akcesoriów filtrujących. Niektóre mają lepsze, a niektóre gorsze opinie. Jednym z faworytów jest Filtron. Producent, który dba bowiem o nowoczesne materiały filtracyjne oraz wytrzymałe uszczelki. Dzięki filtrom powietrza masz pewność, że do mieszanki paliwa nie trafia zanieczyszczone powietrze. Wśród szerokiej gamy filtrów do różnych pojazdów są; filtry okrągłe, filtry panelowe, czy też filtry z włókniną syntetyczną. Przed wyborem odpowiedniego filtra zapoznaj się ze specyfiką auta. 

Filtron a konkurencyjne marki – co wybrać? Knecht czy filtron? filtron czy mann?

Będąc w sklepie z częściami samochodowymi lub przeszukując Internet w poszukiwaniu odpowiedniego filtra, możesz natknąć się na wiele marek produkujących tego typu akcesoria. Będziesz musiał wtedy stanąć przed wyborem, którą wybrać; filtron czy mann, a może knecht czy filtron?

Dokonując ostatecznego wyboru, warto mieć na względzie kilka rzeczy. Po pierwsze – czy dany producent zapewnia filtry pasujące do Twojego modelu samochodu. Po drugie – czy filtr danej firmy posiada odpowiednie parametry? Wyższa jakość filtrów (np. filtra paliwa) może zwiększyć osiągi oraz zmniejszyć zużycie paliwa. Filtr oleju zwiększa zaś żywotność części pojazdu. 

Jak wspomnieliśmy – marka Filtron to doskonała, kontrolowana laboratoryjnie jakość, a także innowacyjne rozwiązania. W swoich fabrykach Filtron ma do dyspozycji nowoczesne linie produkcyjne. To właśnie one stoją za jakością i trwałością filtrów. Ponadto od 2016 roku marka jest własnością Mann+Hummel- koncernu będącego czołowym dostawcą oryginalnych filtrów do największych producentów samochodów.    

Jedno, na co z pewnością nie warto zwracać uwagi przy zakupie filtrów do auta to marketing marki. Nie zawsze to, co jest szeroko reklamowane, odpowiada rzeczywistym potrzebom użytkowników. Czasem warto posłuchać ich opinii i zdecydować się na zakup w myśl zasady, że „dobry produkt reklamuje się sam”. Recenzje użytkowników potrafią tak zaszkodzić, jak i pomóc danej rzeczy, jednak w przypadku części  samochodowych, gdzie jakość i bezpieczeństwo zdecydowanie są na pierwszym miejscu, warto zwrócić uwagę na to, jak dana rzecz „sprawuje się” w czyimś aucie.

POPULARNE

Mazda CX 7 – czy warto kupić?

0
Wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto kupić Mazdę CX 7. Dzisiaj przedstawimy Wam opinie użytkowników tego samochodu oraz przytoczymy najważniejsze wady i zalety....
leasing samochodu

Leasing czy wynajem samochodu?

OSTATNIE POSTY