Strona głównaPoradyFelgi Autec – opinie

Felgi Autec – opinie

-

Historia firmy Autec sięga 1988 roku. Ich doświadczenie w tworzeniu znakomitej jakości felg do samochodów osobowych jest więc oczywista. W Polsce oraz w środkowo-wschodniej części Europy produkty tej firmy można znaleźć od stosunkowo niedługiego czasu. Odkąd jednak w sklepach stacjonarnych i internetowych znalazły się felgi Autec, opinie o nich są lepiej niż obiecujące.

W przypadku felg Autec opinie mówią przede wszystkim o ich niemieckim pochodzeniu. Taki rodowód dobrze się nam kojarzy – w tym wypadku zupełnie słusznie. Obecnie na polskim rynku posiadające znakomite opinie felgi Autec można dobrać do większości popularnych modeli samochodów osobowych. Czym jednak może nas zaskoczyć producent i dlaczego warto go wybrać?

Opinie z forów internetowych – felgi Autec

Po zmodernizowaniu fabryk, Autec zaczął opanowywać kolejne rynki. Dzięki temu felgi aluminiowe od tego producenta trafiły również na nasz rodzimy rynek. Według znajdowanych na forach opinii o felgach Autec można stwierdzić, że to towar bardzo dobrej jakości, trwały, estetyczny, trafiający w gusta dzisiejszych kierowców i posiadaczy pojazdów różnych marek. Stylistyka dostępnych felg Autec wg opinii jest na tyle różnorodna, że bez trudu felgi te można dopasować zarówno do sportowych samochodów, ogromnych limuzyn, SUV-ów czy niewielkich, miejskich samochodów z segmentu A czy B.

Czym felgi Autec wyróżniają się w opinii klientów?

Oczywiście w opiniach o felgach Autec na forach internetowych można znaleźć też wpisy dotyczące cen. Cenowo felgi niemieckiego producenta wypadają całkiem nieźle – mieszczą się bowiem w zakresie cenowym zbliżonym do felg takich marek, jak ATT. Wśród wszystkich propozycji producenta na pierwszy plan wysuwają się mające znakomite opinie felgi Autec serii Baltic. Można dopasować je do większości znanych na europejskim rynku samochodów osobowych, a to dzięki występowaniu ich w rozmiarach od 14 cali do 18 cali. Stylistyka pozwala na nadanie pojazdowi dowolnego charakteru. Wszystkie felgi Autec w opinii fachowców odlewane są metodą niskociśnieniową, co składa się na ich niepowtarzalny i bardzo estetyczny wygląd oraz na jakość i wytrzymałość materiałową.

Zestaw felg Autec – opinie o produkcie

Zgodnie z opiniami na forach internetowych felgi Autec sprzedawane są w całych zestawach. Każdy gotowy zestaw, wysłany do klienta, zawiera dekielki z estetycznym logo producenta, a także niezbędne nakrętki czy śruby. Oczywiście wygląd konkretnego zestawu zawsze ostatecznie uzależniony jest od modelu samochodu, do którego zrobione jest zamówienie. Każdy zestaw z felgami zawiera także pierścienie centrujące.

Niemiecka jakość i niezawodność – felgi Autec w opiniach forumowiczów

Niezależnie od wybranego modelu czy serii felg Autec, opinie o wszystkich są bardzo do siebie zbliżone. Trudno wśród wpisów na forach internetowych doszukać się negatywnych komentarzy. Użytkownicy forów najczęściej podkreślają ich faktycznie rzucającą się w oczy i wyraźnie zaznaczającą się w stosunku do innych felg zagranicznych producentów jakość. Na uwagę zasługuje wg opinii na forum w przypadku felg Autec także ich design – bardzo nowoczesny i innowacyjny, wyróżniający się na tle innych propozycji, także bardziej znanych producentów felg do samochodów. Wszystkie sprzedawane przez Autec felgi mają opinie bezpiecznych, co potwierdzone jest certyfikatami jakości TUV. Wszystkie produkowane w fabrykach Autec felgi posiadają także niemiecką homologację KBA, wydawaną na mocy Niemieckiej Władzy Homologacyjnej. To najlepszy dowód na wysoką jakość tych produktów. Co ważniejsze, felgi świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku starszych typów samochodów. Są kompatybilne z nowoczesnymi czujnikami ciśnienia w oponach TPMS / RDKS, dzięki czemu wiek pojazdu nie wpływa na jego wygląd zewnętrzny.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Odsiarczanie i regeneracja akumulatora

0
Odpowiednia praca naszego samochodu w głównej mierze wynika nie tylko z prawidłowej jego eksploatacji, ale również poprzez odpowiednią jego konserwację. Oprócz sprzątania i mycia...
wymiana kół w samochodzie

Zmiana rozmiaru opon

OSTATNIE POSTY