Strona głównaOpinieToyota C-HR - opinie i Wasze testy

Toyota C-HR – opinie i Wasze testy

-

Samochody Toyota zawsze budziły wśród polskich kierowców pozytywne reakcje. Amatorzy czterech kółek doceniali ich niezawodność, małą awaryjność i zwrotność. Te cechy nie zawsze szły w parze z atrakcyjnym wyglądem, Toyoty były często po prostu brzydkie. Prezentowane teraz auto nie dość, że spełnia wszelkie wymogi uniwersalności, to dodatkowo estetyka jego wykonania, wygląd i kształt przyciągają oko prawie każdego człowieka, który widzi je przed sobą. Oto Toyota C-HR 1.2 Turbo.

Toyota C-HR 1.2. Opinie kierowców

Ten kompaktowy crossover swoim wyglądem wzbudza zachwyt, zwłaszcza płci pięknej, powodując, że chce się go mieć na własność. Toyota C-HR opinie kierowców otrzymuje zazwyczaj bardzo dobre, a dzieje się tak na pewno nie tylko z powodu udanego wyglądu. Toyota C-HR silniki miała i ma różne. Pojazd jest wyposażony w napęd hybrydowy, posiada silnik 1.8 X2ZR-W22U, również napęd benzynowy, turbodoładowany o pojemności skokowej 1.2 l oraz o mocy 116 KM, który interesuje nas tutaj najbardziej. Toyota C-HR silniki oferuje również w wersji 2.0 l, nie występują one jednak tak często, jak dwa wspomniane wcześniej. To właśnie dzięki niezawodnej pracy tych silników Toyota C-HR opinie kierowców zbiera zasłużenie pozytywne. 

Czterocylindrowy silnik benzynowy 1.2 Turbo o mocy 116 KM ma maksymalny moment obrotowy wynoszący 185 Nm. Jego parametry sprawiają, że Toyota C-HR przyśpieszenie posiada dobre, satysfakcjonujące i jeżeli nie poszukuje się crossovera spełniającego wymogi auta sportowego, pojazd zadowoli każdego kierowcę. Samochód zapewnia dynamiczną i szybką  jazdę, zarówno w trakcie jazdy miejskiej, jak i na długich trasach. Toyota C-HR przyśpieszenie dynamiczne i płynne zawdzięcza właśnie silnikowi 1.2 Turbo.

Toyota C-HR. Test jazdy

Pora teraz na jazdę próbną. Jak w niej wypada ten japoński, choć produkowany też w Turcji, pojazd? Otóż całkiem dobrze i jeśli nikt nie wymaga od niego, by stał się na zawołanie jakimś Ferrari, nawet bardzo dobrze. Toyota C-HR test zdaje na piątkę dzięki temu, że choć jej zawieszenie jest sztywne, prowadzi sią ją komfortowo. Zawieszenie nie wychyla się na zakrętach, auto sunie po szosie niczym szybki żaglowiec po spokojnym morzu. Choć przydałoby się w układzie kierowniczym trochę więcej progresywności wspomagania, jest ona na tyle zadowalającą, że tutaj Toyota C-HR test zdaje na dobre cztery z plusem.

Toyota C-HR 1.2 Turbo opinie więc zbiera od tych dobrych aż po najlepsze. Kierowcy cenią auto za elastyczny silnik, nowoczesny system bezpieczeństwa, zadowalające przyspieszenie, dobre prowadzenie. Toyota C-HR 1.2 Turbo opinie jednego z najładniejszych aut zawdzięcza kierowcom-estetom i ich małżonkom, ale, jak już wspomnieliśmy wcześniej, gdyby auto nie było przy tym uniwersalne, sam wygląd nie pomogłoby mu zaskarbić sobie uznania w oczach fachowców. Oczywiście, jeśli tylko spojrzeć na to, jakie Toyota C-HR zdjęcia ma wykonywane przez profesjonalnych fotografów, można od razu ulec czarowi pojazdu. Pamiętać trzeba jednak o tym, że dopiero wtedy, gdy całość (wygląd zewnętrzny i wnętrze) jest doskonała, można mówić o pełnej satysfakcji. Toyota C-HR zdjęcia ma piękne, ale o jej klasie świadczy przede wszystkim pewne i zwinne prowadzenie, świetne materiały wykończeniowe i bogate wyposażenie, niezawodność silnika i niska awaryjność.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

POPULARNE

Toptul

Toptul – opinie

0
Narzędzia wykorzystywane w warsztacie to jedna z ważniejszych kwestii. Musimy mieć dostęp do produktów najlepszych, a to na pewno będzie Toptul. Jeśli chodzi o...
opinie o MAN TGE

MAN TGE – opinie

OSTATNIE POSTY