Strona głównaOpinieBilstein – opinie

Bilstein – opinie

-

Ta niemiecka marka od wielu już lat słynie z produkcji najlepszych układów zawieszenia. Można je spotkać nie tylko w tradycyjnych, użytkowanych przez nas codziennie samochodach osobowych, ale także w samochodach specjalnych. Katalog Bilstein jest bowiem bardzo obszerny, i obejmuje również elementy zawieszenia samochodów sportowych, przeznaczonych do sportów motorowych oraz tuningu.

Znawcy motoryzacji oraz fani mocnych wrażeń za kółkiem chętnie sięgają właśnie po katalog Bilstein. Niemiecka precyzja, jakość i niezawodność również w tym wypadku przekonuje, że warto sięgnąć po amortyzatory czy tarcze Bilstein – opinie o nich, oczywiście bardzo pozytywne, mają nie tylko użytkownicy, ale także właściciele warsztatów samochodowych. Co jednak mówią konkretnie o poszczególnych częściach, pochodzących z niemieckich fabryk Bilstein?

Amortyzatory Bilstein – opinie na forum

Jednym z najbardziej podstawowych elementów zawieszenia każdego samochodu, mający realny wpływ na komfort jazdy i odczucia podczas prowadzenia, są właśnie amortyzatory. To także element pozostający nie bez wpływu na bezpieczeństwo podróżujących. Amortyzatory Bilstein na forum opinie mają więcej, niż zadowalające. Część użytkowników wspomina w swoich opiniach o amortyzatorach Bilstein – przeważnie mówią, że są one nieco twardsze, niż amortyzatory innych producentów. To jednak kwestia bardzo subiektywna, ponieważ amortyzatory dopasowywane są stricte do pojazdu. Przede wszystkim jednak amortyzatory Bilstein w opiniach opisywane są jako trwałe, doskonałej jakości i dające komfort prowadzenia.

Amortyzatory gazowe Bilstein B4 i B6 – opinie

Wśród najczęściej pojawiających się na forach opinii o amortyzatorach Bilstein można znaleźć informacje o Bilstein B4. Opinie o nich są zbliżone do wszystkich innych. Na pierwszy plan w opiniach o Bilstein B4 wysuwa się ich wysoka jakość wykonania, i wieloletnia niezawodność. Jednak trzeba również wziąć pod uwagę, że amortyzatory Bilstein B4 w opiniach niektórych użytkowników są znacznie sztywniejsze i twardsze, przez co zmienić się mogą nieco również odczucia z jazdy. Bilstein B4 wg opinii fachowców montowane są przede wszystkim w najpopularniejszych modelach takich marek, jak Peugeot i Citroen.

Amortyzatory Bilstein B6 – cena

W katalogu Bilstein można znaleźć nie tylko standardowe amortyzatory, chętnie wybierane jako części zamienne przez samych użytkowników. Katalog mieści również typowo sportowe amortyzatory, jak Bilstein B6 – cena takich modeli wynosi ponad 1700 złotych brutto za sztukę. Jednak cena Bilstein B6 nie jest wygórowana, jeśli chodzi o parametry amortyzatora oraz frajdę z jazdy, jaką zapewnia. W katalogu Bilstein można znaleźć informację, że jest to towar na zamówienie.

Tarcze Febi Bilstein – opinie

Poza amortyzatorami znaczenie mają również tarcze. Febi Bilstein w opinii mechaników są jak najbardziej godne polecenia. Tarcze Febi Bilstein to w opinii miłośników motorowych sportów ekstremalnych jedne z najlepszych na rynku sportowych tarczy hamulcowych. Seria Sport Line to tarcze sprzężone, dwuelementowe. Z kolei klocki hamulcowe Febi Bilstein, o opiniach niezawodnych i wysokiej jakości, montowane są we wszystkich najpopularniejszych markach samochodów osobowych, m.in. Audi czy BMW. Klocki hamulcowe Febi Bilstein w opinii nawet samych użytkowników to trafiony wybór, którego dokonaliby ponownie.

Czy więc opinie o Febi Bilstein są prawdziwe?

Podsumowując opinie o Febi Bilstein można stwierdzić, że bezsprzecznie jest to firma godna zainteresowania, niezależnie od marki posiadanego pojazdu czy preferencji dotyczących stylu jazdy. Jeśli ktoś zapytałby, co to za firma – Febi Bilstein jest przedsiębiorstwem, które posiada tak bogate doświadczenie w branży, że musi być w tej dziedzinie absolutnie najlepsze. Według niektórych opinii Febi Bilstein od początku walczył o pozycję lidera.

POPULARNE

Opinie o Dezent

Dezent – opinie

0
Felgi samochodowe są z pewnością tym elementem, który bardzo wyraźnie wpływa na wygląd całego samochodu. Jednym z bardziej popularnych marek, wśród których można wybierać,...
Opinie o Texa

Texa – opinie o firmie

jaki silnik do Audi A4 B8

Audi A4 B8 – jaki silnik

Opinie o Tip Topol

Tip Topol – opinie

OSTATNIE POSTY