Strona głównaInneJaki napęd do bramy garażowej?

Jaki napęd do bramy garażowej?

-

Napęd do bramy garażowej to wielka wygoda. Czy opłaca się inwestować w napęd garażowy? Ceny napędów zaczynają się od 500 złotych. Producentów jest naprawdę wielu, ale w Polsce króluje trzech największych w Europie producentów napędów. FAAC, CAME oraz NICE to zaufani i sprawdzeni producenci napędów. Kupujemy napędy garażowe dla własnej wygody. Niezależnie od pogody możemy komfortowo otwierać i zamykać naszą bramę. Istnieje w dzisiejszych czasach szereg rozwiązań, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z napędów garażowych. W nowych modelach, które wypuszcza firma CAME mamy możliwość sterowanie naszą bramą za pomocą aplikacji w telefonie. Wystarczy tylko dostęp do internetu, aby móc z dowolnego miejsca w Polsce otwierać i zamykać swoją bramę. Jest to bardzo przydatna rzecz, gdy musimy otworzyć bramę kurierowi, sąsiadowi czy innemu pracownikowi, a nie ma nas aktualnie w zasięgu pilota. Tradycyjny pilot posiada ograniczony zasięg. Większy zasięg pozwala już zawczasu otworzyć bramę, wtedy nie musimy czekać, aż brama otworzy się całkowicie, co trawa nawet 30 sekund w przypadku wolniejszych modeli.

jaki napęd do bramy uchylnej

Jaki napęd do bramy garażowej uchylnej?

Bramy garażowe możemy podzielić na trzy typy. Bramy segmentowe, przesuwne oraz bramy uchylne. W przypadku bram garażowych najczęściej kupowanym napędem jest napęd do bramy segmentowej. Nie można jednak pominąć napędów do bram uchylnych, których jest sporo, zwłaszcza na polskim rynku. Jaki napęd do bramy garażowej uchylnej wybrać? Jeśli chcesz mieć sprzęt na lata to zdecydowanie napęd CAME AXO AX3024 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Cena takiego zestawu na pierwszy rzut oka nie zachęca do zakupu, ponieważ oscyluje w granicach 2500 złotych. Zaletą tego modelu jest bardzo długa żywotność oraz szereg możliwości jakie posiada ten napęd. Napęd CAME AXO AX3024 nie zawiedzie Cię nawet w przypadku braku prądu, ponieważ posiada specjalne akumulatory, które pozwalają na tryb awaryjny w czasie braku dostawy prądu. Odpowiedź na pytanie jaki napęd do bramy garażowej uchylnej powinno poprzedzać pytanie jaką bramę posiadam? Jaka jest jej waga oraz wymiary? Wybór napędu do bramy jest zależy właśnie od Twojej bramy, dlatego przez złożeniem zamówienia sprawdź czy dany model napędu jest odpowiedni do Twojej bramy.

napęd do bramy segmentowej

Jaki napęd do bramy garażowej segmentowej?

Jak już wcześniej wspominaliśmy napędy do bram garażowych segmentowych cieszą się największą popularnością. Z całą pewnością napęd CAME CBX-E to napęd do bramy, który wśród napędów do bram segmentowych stoi na czołówce. Napęd wyposażony w siłowniki elektromechaniczne pozwala na przesuwanie bramy o masie nawet 1000 kilogramów. Wszelkiego rodzaju bramy przemysłowe lub duże bramy garażowe będą dla tego modelu idealnym rozwiązaniem. Reasumując, w Polsce najczęściej montujemy napędy wielkiej trójki, czyli FAAC, NICE i CAME. Dużą popularnością cieszą się także Hormann czy Somfy, nieco mniejszą BFT. Wybór na rynku jest naprawdę spory i warto przed zakupem przeczytać opinie danego modelu, a nie samej marki.


POPULARNE

podłoga fortelock

Podłoga do garażu fortelock – cena, opinie, cena za m, wyprzedaż,...

0
Płytki podłogowe marki Fortelock to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przemysłowych i garaży. Techniczne płytki PCV charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia,...
Wymiana rozrządu 2.0 tdi

Jaki akumulator do 1.9 TDI?

Jak śledzić samochód?

OSTATNIE POSTY