Strona głównaInneElcamp centrum karawaningu w Krakowie

Elcamp centrum karawaningu w Krakowie

-

Podróżowanie kamperem czy zestawem z przyczepą kempingową to wspaniała przygoda, o czym przekonuje się coraz większa liczba osób. Karawaning wymaga jednak odpowiedniego zaplecza, zarówno w postaci pojazdu, jak i wyposażenia. Wszystko, czego można w tym zakresie potrzebować, znaleźć można w Krakowie, a dokładniej przy ul. Tynieckiej 118e, gdzie mieści się siedziba firmy Elcamp, prawdziwego centrum karawaningowego. Co dokładnie tam znajdziemy? I dlaczego każdy miłośnik karawaningu powinien dobrze zapamiętać ten adres? Już wyjaśniamy!

Sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych – rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb!

Podstawą karawaningu są pojazdy turystyczne, czyli kampery i przyczepy kempingowe. I trzeba zaznaczyć, że to, na jakie egzemplarze trafimy na samym początku, w olbrzymiej mierze determinuje nasz stosunek do karawaningu jako takiego. Elcamp to firma z Krakowa, która już od wielu lat prowadzi sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych od najbardziej renomowanych marek.

W jej ofercie dostępnej na https://elcamp.pl/ znaleźć można zarówno nowe, jak i używane pojazdy turystyczne. O tym, że jest to solidny partner zarówno dla początkujących fanów podróżowania kamperem czy przyczepą, jak i dla doświadczonych karawaningowców, decyduje jednak tak naprawdę doskonała znajomość branży i niezwykle fachowe doradztwo.

Dzięki temu zakup czy wynajem pierwszego kampera (jak i kolejnych), nie będzie przypadkowy, a w pełni dostosowany do realnych potrzeb i możliwości. Profesjonaliści, którzy równocześnie sami są miłośnikami karawaningu, wskażą najlepsze rozwiązania, stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta, które ma trwać przez cały okres użytkowania pojazdu.

Elcamp – profesjonalny serwis pojazdów turystycznych

Możliwość dostosowania oferty Elcamp do nawet najbardziej indywidualnych potrzeb jest wynikiem specjalistycznego zaplecza technologicznego, którym dysponuje firma. Jest to bowiem nie tylko autoryzowany dystrybutor wielu cenionych marek karawaningowych, takich jak, Adria, Sun Living, Hymer, Westfalia, Globe-Traveller, Eriba czy Bürstner,ale również profesjonalny serwis pojazdów turystycznych.

W siedzibie Elcamp można przeprowadzić naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy powypadkowe, a także modyfikacje czy montaż różnego rodzaju wyposażenia. W firmie funkcjonują w tym zakresie rozbudowane działy specjalistyczne, takie jak:

  • Termika i oświetlenie
  • Oryginalne części zamienne
  • Zawieszenia

Tym samym Elcamp również naprawia i udoskonala kampery oraz przyczepy kempingowe, oferując szeroki zakres modyfikacji i dodatkowego wyposażenia, dzięki którym podróżowanie kamperem staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Sklep z akcesoriami karawaningowymi

Oprócz sprzedaży przyczep kempingowych i kamperów Elcamp oferuje bogaty asortyment akcesoriów kempingowych. Sklep Elcamp pozwala na zaopatrzenie się we wszelkiego rodzaju urządzenia – począwszy od drobnego sprzętu turystycznego i biwakowego, na nowoczesnych i zaawansowanych urządzeniach, takich jak sprzęt AGD, agregaty czy panele fotowoltaiczne skończywszy. W ten sposób oferta Elcamp należy do jednych z najbardziej kompleksowych i profesjonalnych, jakie są dostępne na polskim rynku karawaningowym.

Artykuł partnera.

POPULARNE

jaki fotelik samochodowy

Jaki fotelik samochodowy?

1
Przepisy jasno określają, że dziecko musi być przewożone w foteliku na przednim siedzeniu, dopóki nie osiągnie 150 cm wzrostu lub na tylnym – do...
podróż na węgry

Samochodem na Węgry

resoraki

Gablota na resoraki

OSTATNIE POSTY